Ілюзії великого міста Увеличить

Ілюзії великого міста

Новый товар

Истории двух разных людей? .. Что разделит их жизнь на до и после? .. В конце концов, одолеют герои этого захватывающего романа психологические и физические барьеры, что до сих пор существуют в нашем обществе?

Подробнее

105,00 грн.

Характеристики

АвторОксана Щирба
Количество страниц272
Переплеттвердый
ИздательствоСаммит Книга
Жанрлитературно-художественное
ISBN978-617-7672-91-2

Описание

Нвер - типичный мажор, представитель золотой молодежи, проживает в роскошном загородном доме, ведет бурную и беззаботную жизнь, где приоритетными секс, алкоголь и наркотики. В то же время он ненавидит всех, кто принадлежит к другим социальным слоям.
Назар - парень, чья жизнь проходит в старой хрущевке, еще и в инвалидной коляске. Однако он работает, учится, помогает другим.
Что объеденит истории этих двух разных людей? .. Что разделит их жизнь на до и после? .. В конце концов, одолеют герои этого захватывающего романа психологические и физические барьеры, до сих пор существуют в нашем обществе?

Отзывы

Оценка 
2019-02-25

Гарно!

Ця книга мені припала більше до смаку, ніж "Стежка в долонях". Читав, як пив смачний коктейль. Поки не допив- не міг заспокоїтися. Мій висновок такий: книжку треба прочитати.тим паче, вона про сучасне життя молоді, стосунки в родині та справжнє кохання.Образ містичної потвори тримав напругу до самого кінця.

  Оценка 
  2019-02-21

  Книга чудова

  Книга просто чудова. Написана колоритною українською мовою з діалектом Тернопільщини. Читається на одному диханні. Попереду інтрига, щось цікаве та непередбачуване....але закінчення книги, таки вразило...

   Оценка 
   2019-02-13

   Я в захваті!

   Неймовірна захоплива книга. Дякую автору за зигзаг сюжетних ліній, тематику та барвисту мову!

    Оценка 
    2019-01-07

    Рекомендую!

    Читав першу книгу авторки "Стежка в долонях". Роман "Ілюзії великого міста"- це однозначно щось інше. Найбільше вразив сам сюжет: авторка постійно тримає інтригу. Читається як справжній екшн, бо щоразу цікаво: а що ж буле далі?Мова роману надзвичайна: барвиста,насичена цікавими художніми образами. Єдине, що не сподобалося, так це безліч нових слів (хоча до них і було пояснення,але мене це трохи відволікало).

     Оценка 
     2018-12-21

     Я в захваті!

     Два дні я засиджувалася до 4 ранку, бо не могла відірватися від книжки. Сюжет так стрімко розвивається і неочікувано. А ще ці цікаві нові слова, порівняння! Так приємно, що авторка піднімає таке важливе соціальне питання в романі. І хочу продовження, другої частини!

      Оценка 
      2018-12-20

      Цікаво!)

      Спочатку мені книга не особливо йшла, навіть на декілька днів відклала, а потім я так захопилася, що відразу за вечір і проковтнула))
      Насправді дуже люблю такі контрасти, навіть якщо вони якоюсь мірою і шаблонні, типу мажор - і бідняк-інвалід, але це вічна тема і такі протиставлення матимуть сенс завжди, якщо, звісно, не настане комунізм, ахах)
      Насправді мені було дуже цікаво спостерігати за характерами хлопців і їх психологічним розвитком протягом роману. Сподобалось.

       Оставьте свой отзыв!

       Написать отзыв

       Ілюзії великого міста

       Ілюзії великого міста

       Истории двух разных людей? .. Что разделит их жизнь на до и после? .. В конце концов, одолеют герои этого захватывающего романа психологические и физические барьеры, что до сих пор существуют в нашем обществе?