Зменшена ціна! Стежка в долонях Збільшити для перегляду

Стежка в долонях

Новий товар

Як віднайти свою стежку та міцно затиснути поміж долонями, не упустивши щастя? Повернутися до самого себе, зазирнути у свій внутрішній світ, визначитися з власними бажаннями та посіяти частинку добра? Герої оповідань люблять, ненавидять, втрачають і шукають; помиляються, пробачають, мріють і  боряться.

Детальніше

147,00 ₴ з податком

-30%

210,00 ₴ з податком

Add to wishlist

Характеристики

АвторОксана Щирба
Количество страниц288
Переплеттвердый
ИздательствоСаммит-Книга
Жанрлитературно-художественное издание
ISBN978-617-7560-23-3

Інформація

Як віднайти свою стежку та міцно затиснути поміж долонями, не упустивши щастя? Повернутися до самого себе, зазирнути у свій внутрішній світ, визначитися з власними бажаннями та посіяти частинку добра? Герої оповідань люблять, ненавидять, втрачають і шукають; помиляються, пробачають, мріють і  боряться. Усі вони такі різні, і водночас поєднані спільною стежкою- глибоко емоційні, реальні, взяті з життя і пережиті авторкою особисто.
Ці історії для тих, хто вміє плакати і сміятися, думати і переосмислювати, хто не боїться змінювати світ навколо себе.

Коментарі

Клас 
2017-11-16

А мне понравилось

Мне очень понравилась книга. Спасибо автору!

  Клас 
  2017-11-08

  На один раз

  Занадто багато описів. Не люблю такого. Хоча метафори і непогані.книжка на один раз. Вдруге би не почитав.Ілюстрації тут точно зайві.

   Клас 
   2017-11-08

   Улюблена книга

   Ця книга стала моєю улюбленою. Чуттєва,ніжна,трагічна,радісна-яка вона різна. Близька мені по духу. Як прекрасно,що є письменники,які ще пишуть про таке. Побачила,що акція,куплю ще одну в подарунок подрузі.

    Клас 
    2017-10-25

    Рекомендую!

    Дізнався про письменницю з рецензій відомого критика. Так як купую лише по рекомендаціях,вирішив взяти книгу,хоча ціна,звісно,кусається. Дорога книга. Почав читати і,зізнаюся,вражений. Де ця юна особа ховалася раніше? Я нікого не змушую читати,бо,як бачу з відгуків,є ті,кому книга взагалі не припала до смаку. І це нормально,бо скільки людей-стільки читацьких смаків. Точно можу рекомендувати книгу тим,хто любить історії,які вчать. Та й українська тут дійсно чудова. Описи,образи,метафори, сама побудова сюжетів, інтрига захоплюють!!!! Можу побажати Оксані лише натхнення! Тепер чекатиму на наступні книги!!!!

    • 0 з 1 вважають цей коментар корисним.
    Клас 
    2017-10-25

    Не вразило

    Слізливі плачевні історії,хоча є і з хепіендом. Не вразило. Ледве дочитав до середини.

     Клас 
     2017-10-14

     Не книжка.а відкриття

     Мене вразило.як це могла написати така юна особа,до того ж неймовірно вродлива. Стільки досвіду,мудрості в її історіях. Я і сама зронила сльозу від деяких новел. Історія "Ангели також плачуть" найбільше вразила найбільше.Уже кілька разів перечитую. А як тут інтимні сцени гарно описані!!!! Це неймовірно. Мова в письменниці барвиста і своєрідна. Рекомендую! Ви не пошкодуєте.

      Клас 
      2017-10-10

      Мне понравилось

      Очень здорово написано!!! Мне понравилось. Хорошая книга.есть о чем подумать и что вспомнить.а какой здесь украинский.....!!!!

       Клас 
       2017-10-01

       Мені не сподобалося

       Мені не пішла книга взагалі. Дочитав лише досередини. Більше не хочу(

        Клас 
        2017-09-29

        So so....

        Для мене це суміш Загребельного, Коцюбинського і Вдовиченко. Якийсь мікс. Свій стиль. Не скажу, що в захввті, але щось в цій книжці таки є...

        • 1 з 1 вважають цей коментар корисним.
        Клас 
        2017-09-28

        І так, і ні...

        Не розумію, навіщо було ілюстрації розміщувати. Якось відволікали. Книжка реально дорога. Твори не зачепили. Не моє. Я просто не любитель класики. А це на кшталт. класики.багато емоцій, трагедії....я люблю щось позитивне...

         Клас 
         2017-09-23

         Важко і сильно

         Мені важко було читати. Мабуть тому що написано не розважально, сильно, з болем. Деякі історії довелося пропустити, бо важко душевно читати....А так я вражений. Звісно, є історії, які мене не взяли нічим -ну, на любителя. Але дуже хочу познайомитися з авторкою особисто. Цікаво, звідки стільки болю в її житті?

          Клас 
          2017-09-22

          Це щось тепле і емоційне, хочеться тримати її ближче до серця.

          Чудова книжка, давно вже не читав таких атмосферних і в той же час захоплюючих новел. Не побоюсь сказати, що це - свіжий подих, серед нависаючої попси. Історії читаються легко, коли з посмішкою, коли з придихом, а коли з печаллю, відчуваєш увесь спектр емоцій. Теплі метафори та медові алегорії надають твору поетичну форму.
          Напевно це для мене одні з найкращих сучасних українських новел, що я коли-небуть читав.

           Клас 
           2017-09-21

           Книга не для розваг

           Сюжети так захоплюють, такі несподівані. Мова-барвиста, чарівна. Тільки коректорські помилки є-але вони є скрізь. Книга нерозважальна точно. Тут треба думати, міркувати, переосмислювати. Не для кожного точно. Але це моя література. Хочу ще читати!!!! А які тут малюнки.. Моя доця не відривається....

            Клас 
            2017-09-16

            Книга-универсал

            Это что-то новое в литературе. Купила себе жена. Взял и себе почитать, думал-исключительно для женщин. Но нет, некоторые истории захватили. Стиль очень интересный, много хороших украинских слов. Некоторые истории читала даже наша дочь. Книга-универсал, я бы сказал.

             Клас 
             2017-09-15

             Купила і не шкодую

             Тільки що купила книгу, читаю. Подобається.

              Клас 
              2017-09-15

              Дуже емоційна!

              Рідко читаю нових авторів. Тут ризикнула. Сподобався дизайн і назва. Не пожаліла взагалі. Читається легко і на одному диханні. Сюжетні лінії вражають. І все так реально, наче з життя списано.

               Клас 
               2017-09-07

               Я плакала...

               Ніколи не перечитую книгу вдруге. А ці історії на стільки емоційні, живі, повчальні, що повертаюся до них знову. Я плакала... Дякую авторці. І уже чекаю на нову книгу!

                Клас 
                2017-09-06

                Стежка, якою варто пройти

                Кожна книга в нашому житті - це не тільки нова історія, яку ми читаємо, щоб відволіктись від буденності і поринути в новий, яскравий світ, створений уявовою письменника; це маленьке життя, яке ми проживаємо разом з героями. Без сумніву, ця книга написана талановитим автором і варта уваги читачів, кожен з яких може знайти на її сторінках щось своє, близке і рідне, вже пережите і ще тільки омріяне.

                 Напишіть ваш відгук!

                 Написати відгук

                 Стежка в долонях

                 Стежка в долонях

                 Як віднайти свою стежку та міцно затиснути поміж долонями, не упустивши щастя? Повернутися до самого себе, зазирнути у свій внутрішній світ, визначитися з власними бажаннями та посіяти частинку добра? Герої оповідань люблять, ненавидять, втрачають і шукають; помиляються, пробачають, мріють і  боряться.