Ілюзії великого міста Збільшити для перегляду

Ілюзії великого міста

Новий товар

Що поєднає історії двох різних людей?.. Що розділить їхні життя на до і після?.. Зрештою, чи здолають герої цього захопливого роману психологічні й фізичні бар’єри, що досі існують у нашому суспільстві?

Детальніше

105,00 грн.

Add to wishlist

Характеристики

АвторОксана Щирба
Кількість сторінок272
Палітуркатвердий
ВидавництвоСаміт Книга
Жанрлітературно-художнє видання
ISBN978-617-7672-91-2

Інформація

Нвер — типовий мажор, представник золотої молоді, мешкає в розкішному будинку за містом, веде бурхливе й безтурботне життя, де пріоритетними є секс, алкоголь і наркотики. Водночас він ненавидить усіх, хто належить до інших соціальних прошарків. Назар — хлопець, чиє життя минає в старій хрущовці, ще й в інвалідному візку. Однак він працює, навчається, допомагає іншим. Що поєднає історії цих двох різних людей?.. Що розділить їхні життя на до і після?.. Зрештою, чи здолають герої цього захопливого роману психологічні й фізичні бар’єри, що досі існують у нашому суспільстві?

Відгуки

Клас 
2019-02-25

Гарно!

Ця книга мені припала більше до смаку, ніж "Стежка в долонях". Читав, як пив смачний коктейль. Поки не допив- не міг заспокоїтися. Мій висновок такий: книжку треба прочитати.тим паче, вона про сучасне життя молоді, стосунки в родині та справжнє кохання.Образ містичної потвори тримав напругу до самого кінця.

  Клас 
  2019-02-21

  Книга чудова

  Книга просто чудова. Написана колоритною українською мовою з діалектом Тернопільщини. Читається на одному диханні. Попереду інтрига, щось цікаве та непередбачуване....але закінчення книги, таки вразило...

   Клас 
   2019-02-13

   Я в захваті!

   Неймовірна захоплива книга. Дякую автору за зигзаг сюжетних ліній, тематику та барвисту мову!

    Клас 
    2019-01-07

    Рекомендую!

    Читав першу книгу авторки "Стежка в долонях". Роман "Ілюзії великого міста"- це однозначно щось інше. Найбільше вразив сам сюжет: авторка постійно тримає інтригу. Читається як справжній екшн, бо щоразу цікаво: а що ж буле далі?Мова роману надзвичайна: барвиста,насичена цікавими художніми образами. Єдине, що не сподобалося, так це безліч нових слів (хоча до них і було пояснення,але мене це трохи відволікало).

     Клас 
     2018-12-21

     Я в захваті!

     Два дні я засиджувалася до 4 ранку, бо не могла відірватися від книжки. Сюжет так стрімко розвивається і неочікувано. А ще ці цікаві нові слова, порівняння! Так приємно, що авторка піднімає таке важливе соціальне питання в романі. І хочу продовження, другої частини!

      Клас 
      2018-12-20

      Цікаво!)

      Спочатку мені книга не особливо йшла, навіть на декілька днів відклала, а потім я так захопилася, що відразу за вечір і проковтнула))
      Насправді дуже люблю такі контрасти, навіть якщо вони якоюсь мірою і шаблонні, типу мажор - і бідняк-інвалід, але це вічна тема і такі протиставлення матимуть сенс завжди, якщо, звісно, не настане комунізм, ахах)
      Насправді мені було дуже цікаво спостерігати за характерами хлопців і їх психологічним розвитком протягом роману. Сподобалось.

       Напишіть ваш відгук!

       Написати відгук

       Ілюзії великого міста

       Ілюзії великого міста

       Що поєднає історії двох різних людей?.. Що розділить їхні життя на до і після?.. Зрештою, чи здолають герої цього захопливого роману психологічні й фізичні бар’єри, що досі існують у нашому суспільстві?