Історії, які ніколи не закінчуються Збільшити для перегляду

Історії, які ніколи не закінчуються

Новий товар

Наше життя — щоденний потік неймовірних історій, лише встигай записувати! Герої цієї збірки—художники, таксисти, вчителі, безхатченки, працівники АЗС, невдахи-залицяльники і навіть всесвітньо відомі політики! А об’єднує їх усіх одне: бажання бути почутими. Книга для тих, хто любить сміятися, думати і вірить у людей.

До книги додається набір з авторських наклейок та закладки.

Детальніше

185,00 грн.

Add to wishlist

Характеристики

Автор Піка Анастасія
Кількість сторінок 143
Палітурка тверда
Видавництво Саміт-книга
ISBN 978-617-7672-74-5

Інформація

Наше життя — щоденний потік неймовірних історій, лише встигай записувати! Герої цієї збірки — художники, таксисти, вчителі, безхатченки, працівники АЗС, невдахи-залицяльники і навіть всесвітньо відомі політики! А об’єднує їх усіх одне: бажання бути почутими. Книга для тих, хто любить сміятися, думати і вірить у людей.

До цієї збірки увійшли оповідання, новели та короткі нариси, написані київською письменницею Анастасією Пікою в період з 2010 до 2018 року. Деякі з них уже публікувалися у прозових збірках, але більшість побачили світ уперше.

Оповідання «Повернення Тетісу» у 2017 році перемогло у конкурсі малої прози «Як тебе не любити», започаткованого «Коронацією слова» спільно з Департаментом суспільних комунікацій Київської державної адміністрації.

Нариси «Болючий розрив» та «Час Ікс» зібрали рекордну кількість лайків у конкурсі коротких історій та увійшли до збірки «Маленькі історії на кожен день», що була презентована в рамках 24-го Форуму видавців у Львові. «13 порад тому, хто збирається на сафарі в районну поліклініку», «За що я люблю Україну», «Як?», «91-й» були написані як пости для блогу, проте настільки сподобалися читачам, що їх також було вирішено включити до збірки.

Відгуки

Клас 
2019-04-25

Історії про людей та життя

Мене дуже вразила історія SuperMercado Island де кожен може знайти себе у головних героях. Дуже сподобалась історія про залицяльника. З задоволенням читав історії про дитячі спогади. Я вважаю что в цій книжці кожен знайде для себе щось своє.

Клас 
2019-04-23

Ще не любов, але уже симпатія

Пам’ятаю як мене зафоловила @pikaanastasiya. Прочитавши пост-знайомство, я подумала: нічого собі – лауреатка премії «Смолоскип» і «Коронації слова» (престижні літературні конкурси)! Пізніше виявилося, що вона багато подорожує, працює зі ЗМІ в українському парламенті, її Зефір майже вкрав моє серце, а пости Насті я завжди читаю до кінця, бо захоплює. Щоправда, увесь час я підсвідомо очікувала, що має вийти збірка. Бо інакше не могло бути – хоч і не усі видавці виявилися прозорливі – Анастасія любить слова, впорядковуючи їх так, що кожне на своєму місці.

І ось, мій примірник. Ще пахне друкарською фарбою. Знаючи, скільки зусиль вартував пошук шрифтів та ідеального варіанту обкладинки, затвердження ілюстрацій і усі нюанси, про які читач може не здогадатися, починаєш ставитися до книги дійсно як до результату клопіткої праці.

До речі, купуючи книгу ви гарантовано отримуєте у подарунок закладку та стікери з ілюстраціями. Стікери – це дуже класний хід, бо, навіть якщо ви і не фанат скрапбукінгу і не колекціонували наліпки у дитинстві (раптом є такі), то у вас може промайнути думка: «Кенгуру? До чого тут кенгуру?» (так було зі мною, бо різдвяна наліпка цілком канонічна, загадкова жінка-незнайомка прекрасна – ти якось ще не читаючи, можеш попередньо прогнозувати сюжети. А потім раз, і кенгуру)

Думаю, усі зрозуміли, яку історію я прочитала першою. І так, можна читати у будь-якому порядку :) Загалом у книзі вміщено 24 історії – це короткі нариси, оповідання та новели, написані авторкою з 2010 по 2018 роки – найцікавішіі найатмосферніші твори того періоду, на думку Анастасії.

Крім історії «Сумка кенгуру», що змусила мене посміхнутися, прочитала «Supermercado Island» – історію про острів-супермаркет і вона мене дійсно вразила. Ідея про умовний магазин, де можеш дозволити усе, що забажаєш, попри закони простору і часу, ніби проста, передбачувана, як-то кажуть, «на поверхні». Однак Настя талановито її обіграла, бо складно відірватися. Майстерність оповідача тут майже як любов фотографа до деталей, тільки на світлинах підкреслює фактуру інтер'єру, лінії тіла моделей, драпірування одягу гра світла, а тут – слова і впізнавані переживання.

Напишіть ваш відгук!

Написати відгук

Історії, які ніколи не закінчуються

Історії, які ніколи не закінчуються

Наше життя — щоденний потік неймовірних історій, лише встигай записувати! Герої цієї збірки—художники, таксисти, вчителі, безхатченки, працівники АЗС, невдахи-залицяльники і навіть всесвітньо відомі політики! А об’єднує їх усіх одне: бажання бути почутими. Книга для тих, хто любить сміятися, думати і вірить у людей.

До книги додається набір з авторських наклейок та закладки.