Лідери продажів

Телеексперт Ольга Метельська розповість, як виглядати неперевершено в Новорічну ніч

Телеексперт Ольга Метельська розповість, як виглядати неперевершено в Новорічну ніч

До «години ікс» лишилися лічені дні – як у передсвяткових турботах знайти кілька хвилин для себе? Як встигнути стати неперевершеною до Нового року?


Телеексперт та косметолог Ольга Метельськая розкриє таємниці зимового догляду за шкірою на безкоштовному майстер-класі в книжковому клубі «Буква»!  Також Ольга презентує книжку «Уход за кожей зимой», в якій зібрала рецепты зі своєї багаторічної практики. Ця книжка – детальна інструкція з підтримки краси та здоров'я шкіри обличчя у зимовий період. Ольга впевнена, що кожна жінка може виглядати вродливою та доглянутою, грамотно користуючись простими й доступними засобами. З допомогою книжки Ольги Метельської Ви зможете розробити ефективну програму за догляду за своєю шкірою з огляду на її реальний вік, тип та стан.


Ми чекаємо на Вас 24 грудня у книжковому клубі «Буква» за адресою: вул. Б. Хмельницького, 3Б. Майстер-клас відбудеться на другому поверсі. Початок о 19:00. Вхід вільний! Ольга Метельська – косметолог салону «Bellezza», експерт програми "Все будет добре" на СТБ, викладач. [embed]https://youtu.be/t87eLehNa0M[/embed]

Оставить комментарий

* Ваше имя
* E-mail скрыто
* Комментарий