Лідери продажів

«Париж в подарочной упаковке» - опинитися у Парижі, не виходячи з дому

«Париж в подарочной упаковке» - опинитися у Парижі, не виходячи з дому

Сьогодні ми звернемо увагу наших читачів на книгу, яка тривалий час утримується на піку продажів. «Париж в подарочной упаковке» Ірини Філіппової увірвався буйством фарб в книжковий світ столиці.

Книга написана людиною, що прожила в столиці Франції довгі роки. Автор притримує відкритими багато паризьких «дверей», не завжди доступних для широкого загалу, в які може прослизнути і читач. У книзі, подібно частинкам мозаїки, перемішані історія Франції, висока мода і зустрічі з французькими зірками, гастрономічні традиції і правила етикету, затишні кафе і висока кухня, прилеглі замки і маловідомі унікальні музеї. «Таємні» паризькі адреси, що складають увесь шарм «Парижа для парижан», стануть доступні і вам.

У грудні автор порадував нас виходом другого доповненого видання «Парижа...». Корисних заміток і адрес в популярній книзі-гіді стало ще більше.

«Париж...» бурхливо обговорюють такі відомі українські видання, як «VOGUE» (http://vogue.ua/article/culture/knigi/chto-chitat-i-darit.html), «КАРАВАН историй» (http://karavan.ua/kultura/knigi/sekretnye-mesta-parzha-i-samye-ujutnye-kafe-dlja-svoih-foto), «ELLE Ukraine» (http://elle.ua/stil-zhizni/blog_stil_zhizni/parizh-v-podarochnoy-upakovke-sekretnie-mesta-modnoy-stolici), «Cosmopolitan».

Поспішіть і придбайте книгу Ірини Філіппової на нашому сайті або у багатьох книжкових магазинах країни.

Оставить комментарий

* Ваше имя
* E-mail скрыто
* Комментарий