Лідери продажів

Другий Всеукраїнський конкурс кращих творів на сільську та аграрну тематику ім. Григора Тютюнника

Другий Всеукраїнський конкурс кращих творів на сільську та аграрну тематику ім. Григора Тютюнника

З 16 вересня до березня 2018 року пройде другий всеукраїнський конкурс кращих творів на сільську та аграрну тематику. Конкурс пройде за сприяння Аграрної партії України, видавництва «Саміт-книга» та Української бібліотечної асоціації. Урочиста церемонія нагородження лауреатів і переможців відбудеться у березні 2018 року.

Організатори ставлять за мету сприяння національно-культурному відродженню України, активізацію роботи серед молоді, збереження і розвиток інтелектуального потенціалу України, популяризацію сільської та аграрної тематики в незалежній Україні, пейзажної лірики, поліпшення роботи з обдарованою, творчою молоддю. Ну і, звісно, всебічно підтримувати молодих талановитих літераторів.


Перший конкурс започаткували у жовтні 2016 року Аграрна партія, видавництво «Саміт-книга» та Українська бібліотечна асоціація. Конкурс розрахований на україномовних авторів віком від 15 до 35 років.

Для участі в ньому твори на аграрну і сільську тематику до цього мають бути ніде не публікованими. Цьогорічний конкурс пройде у два тури: перший - з 16 вересня до 31 грудня 2017 року. Другий - протягом січня-лютого 2018 року журі опрацює твори у двох номінаціях – «Проза» та «Поезія».

ДО ВАШОЇ УВАГИ ТАКОЖ ПРОПОНУЄМО ПОЛОЖЕННЯ ПРО КОНКУРС:

І. Загальні положення:

1.1. Другий всеукраїнський конкурс кращих творів на сільську та аграрну тематику проводиться Аграрною партією України, видавництвом «Самміт-книга» та Українською бібліотечною асоціацією.
1.2. Метою Конкурсу є сприяння національно-культурному відродженню України, активізація роботи серед молоді, збереження і розвиток інтелектуального потенціалу України, популяризація сільської та аграрної тематики в незалежній Україні, пейзажної лірики, поліпшення роботи з обдарованою, творчою молоддю, всебічна підтримка молодих талановитих літераторів.

ІІ. Організатори конкурсу:

2.1. Загальне керівництво організацією та проведенням конкурсу здійснює організаційний комітет, до складу якого входять представники Аграрної партії України, письменники, громадські діячі.

ІІІ. Вимоги конкурсу:

3.1. У конкурсі можуть брати участь молоді літератори (а також- учасники та дипломанти конкурсу попередніх років) віком від 15-ти до 35 років (включно), що мешкають в Україні, та представники інших країн, які пишуть свої твори українською мовою.
3.2. Конкурс проводиться у двох номінаціях: 1) поезія; 2) проза.
3.3. Обсяг кожної роботи повинен містити до 100 сторінок формату А4(12 шрифт).
3.4. Твори, що надсилаються на конкурс, мають бути оформлені відповідно до таких вимог: - тематика: село, сільські пейзажі, пейзажна лірика, описи села, звичаїв, побуту, сільська проблематика; – твори мають бути надруковані на стандартних аркушах, 12-тий шрифт; – аркуші творів мають бути пронумеровані; – не дозволяється вміщувати на аркушах інформацію про автора; – до конкурсу приймаються твори, що не друкувалися раніше; – надсилати на емейл: AGRO@SBOOK.COM.UA
3.5. До рукопису творів на окремому аркуші додаються відомості про автора (прізвище, ім`я, по батькові, рік народження, домашня адреса, телефон, місце навчання/роботи, електронна пошта – за наявності, коротка творча біографія, фотографія).
3.6. Не подаються на розгляд журі твори у випадках, якщо: – ці твори не відповідають тематиці конкурсу; – вік автора на день подання рукопису перевищує 35 років; – ці твори (повністю чи частково) друкувалися раніше; – не подано відомостей про автора, передбачених п. 3.5 цього Положення.
3.7. Твори, подані на конкурс, авторам не повертаються і не рецензуються.

ІV. Терміни та порядок проведення конкурсу:

4.1. Конкурс проводиться у два тури. Під час першого туру (16 вересня – 31 грудня 2017 року) члени оргкомітету забезпечують прийом та реєстрацію творів, здійснюють кодування творів і передають їх членам журі для розгляду і рецензування. Під час другого туру (січень-лютий 2018 року) члени журі опрацьовують і рецензують авторські твори, на засіданні журі визначають переможців у двох номінаціях.
4.2. За спільною згодою організаторів терміни проведення заходів можуть змінюватися.
4.3. Урочиста церемонія нагородження відбудеться у березні 2018 року.
4.4. Рукописи переможців і кращі твори дипломантів конкурсу рекомендуються членами журі до друку в пресі, альманахах, окремими книжками тощо.
4.5. Організацію та фінансове забезпечення видань беруть на себе Аграрна партія України та видавництво «Самміт-книга»
Оставить комментарий

* Ваше имя
* E-mail скрыто
* Комментарий