Лідери продажів

Презентація книги Братів Гелл та Агл «Сказки под лестницей» в Букві

Презентація книги Братів Гелл та Агл «Сказки под лестницей» в Букві

Презентація відбудеться 23 грудня (субота) о 14:00 у книжковому магазині "БУКВА" (вул.Хмельницького, 3).

Ви коли-небудь були в незвичайних будинках? Будинках, в яких час йде дуже дивно. Ніби програє знову і знову свій маленький фільм. Ніби проживає своє власне життя протягом багатьох століть, помічаючи, лише як змінюються пори року і його господарі. Де під сходами живуть відьми, а по коридорах бігають домовики, які як хранителі, оберігають від негараздів мешканців і гостей старого будинку. Герої нашої книги - компанія друзів ВМЖ* (Віола/Моріс/ Жанна) - підлітки, що відчули на собі всі принади і жахи атмосфери, створюваної мешканцями будинку.

Вся розповідь просякнута таємницями, які огортають чарівний будинок і його господиню Тітку Трау з ніг до голови. Що це за хлопець на фото поруч із Трау і чому його обривки Моріс знайшов у каміні? Які історії зберігають духи колишніх мешканців замку? І звідки беруться великі лисиці?
Чи зуміють друзі побороти свої страхи і відкрити всі таємниці дивовижного будинку? Відповідь ви дізнаєтеся на сторінках «Казок під сходами», але лише поставивши собі одне питання... А ви вірите у диво?

Оставить комментарий

* Ваше имя
* E-mail скрыто
* Комментарий