Лідери продажів

Стали відомі переможці конкурсу ім. Григора Тютюнника

Стали відомі переможці конкурсу ім. Григора Тютюнника

22-го березня у столичному театрі «Сузір’я» була надзвичайно святкова атмосфера. Саме там відбулося нагородження лауреатів та переможців Другого Всеукраїнського конкурсу кращих творів на сільську та аграрну тематику ім. Григора Тютюнника. Цей конкурс був започаткований з ініціативи видавництва «Самміт-книга», Аграрної партії та УБА (Української бібліотечної асоціації) задля відкриття нових імен на літературній ниві. Авторські книги переможців та альманах з творами 10 лауреатів друкують коштами організаторів.

Найкращим серед прозаїків цьогоріч став 30-річний одесит Валерій Пузік. Його діяльність не обмежується лише письменницькою справою: володіє фотографією та художнім ремеслом. У 2015-му брав участь у бойових діях на Донбасі в складі 5-го батальйону Добровольчого українського корпусу «Правий сектор». Також, Валерій є режисером документальних короткометражних стрічок «Перемир’я» та «Гострий біль», сценаристом ігрового міні-серіалу «Бліндаж», а зараз працює над фільмом «Сім касет».

Олеся Міфтаховна з Кременчука стала перлиною номінації «Поезія». Раніше дівчина також брала участь в літературних конкурсах. За фахом Олеся – економіст, але їй більше до душі займатись поезією. Головною метою участі у конкурсі вважає шанс бути почутою.

Львів’янка Янна Лілл удостоїлась спеціальної відзнаки від співорганізатора конкурсу та співголови журі, лідера Аграрної партії Віталія Скоцика.

«Твори цієї молодої дівчини особливо запали мені в душу. Взагалі, коли рукописи вперше потрапляють на мій стіл, для мене це — як перший ковток весняного повітря. Я відчуваю трепет народження нового життя, адже коли автор викладає власні думки на папері, його твір починає жити своїм життям. І я радий, що ми даємо цим новонародженим роботам можливість бути прочитаними широким загалом», ̶ говорить Віталій Скоцик.

У десятці лауреатів конкурсу: Марія Косян, Валерій Пузік, Юрій Матвійчук, Олеся Міфтахова, Ірина Одерако, Олександр Козинець та Богдан Ковальчук, Яна Лілл, Раїса Чехолка, Владислав Власов, Богдан Грубий.

На церемонію нагородження приїхали також і торішні переможці Ігор Стамбол та Юлія Бережно-Камінська. Для обох авторів цей рік видався знаковим. Особливо, для Юлії, яка видала аж дві збірки.

Ігор Степурін, директор видавництва «Самміт-книга», що є співзасновником конкурсу і друкує видання переможців та лауреатів, зазначив:

«Я тримаю в руках буквально вчора віддруковані альманахи й авторські збірки. Я вдячний Аграрній партії за підтримку. Вона допомагає не лише у виданні книг, а й у донесенні інформації про конкурс через свою партійну мережу до найвіддаленіших куточків України, в яких живе багато талановитої молоді»

У церемонії нагородження також взяли участь відомі письменники, книговидавці, літературні журналісти і критики, громадські діячі та народні артисти.

 «Я радію, що є такий конкурс. Не пам’ятаю жодного іншого в Україні, де лауреати на церемонії вручення дипломів уже б отримували видані збірки своїх творів. І мені приємно, що ініціатором виступив голова Аграрної партії. Віталія Скоцика я без перебільшення вважаю людиною, яка може стати лідером всієї нації і за складом розуму, і за характером, і, звісно, за його державницькою позицією», ̶ говорить Микола Жулинський, літературознавець, голова компетентного журі.

Оцінювали твори учасників цьогоріч також і Леся Мудрак – письменниця, громадська діячка; Іван Степурін – директор видавництва «Самміт-книга»; Лариса Кадочнікова – народна артистка України; Влада Литовченко – громадська діячка; Сергій Куліда – головний редактор газети «Літературна Україна»; Андрій Щекун – генеральний директор державного підприємства «Газетно-журнальне видавництво»; Євген Букет – головний редактор газети «Культура і життя».

Оставить комментарий

* Ваше имя
* E-mail скрыто
* Комментарий