Лідери продажів

Прощавай, Книжковий Арсенал 2018!

Прощавай, Книжковий Арсенал 2018!

Цього року VIII фестиваль Книжковий Арсенал проходив з 30 травня по 3 червня. Як завжди у цій грандіозній події брало участь близько 150-ти видавництв і серед них, звичайно ж, було наше.

Фонд Рената Ахметова також підтримував видавництво, а їх книга "Донбас і мирні" тепер навіть зберігається в бібліотеці у самого Президента, Петра Порошенка.

На стенді видавництва "Самміт-Книга" було дуже гаряче і клопітно: з самого ранку і до вечора проходили різні автограф-сесії найбільш яскравих авторів.Дебютували зі своїми книгами: Гарік Кричевський "Ангели в білому",

Дмитро Шерембей. Книга Дмитра "Sex. Drugs. God "стала для "Саміт-Книги" також рекордною за ціною: 1,6 млн грн!


Також наш стенд відвідали Ігор Завілінський "Я люблю тебя, лодочник", Михайло Гранд "Завжди поруч", Фонд Октая Алієва з проектом "Останнє життя".

Не пропустила Книжковий Арсенал і переможниця премії "Кращий дебют 2017 року», Оксана Щирба "Стежка в долонях".


Приїхала презентувати свою книгу також і заслужена артистка України, оперна діва Ольга Микитенко, а також Євген Роїк "История искусств. Эротика",

Анна Демідова "Всему свое время", Лора Беруненко "В предвкушении любви", Анна Богинская "Жить жизнь", "Грех прощения" і Тетяна Русіна "33 закона любви и отношений".

Не пропустили цю грандіозну подію і Лауреати премії ім. Григора Тютюнника 2017 року.

Були також і Сергій Страхов "Киев не пропадет", Олександр Марущак "Прогулки по Киеву", Олексій Кужельний "Самосвітнє сузір'я", Роман Кофман "Стихи", Михайло Зав'ялов та Валентин Щербачов "Золото Нации. Иллюстрированая история украинского бокса".

Тіна Керрол-Мариниченко "Доблесть ацтеків" та Юлія Чернінька "Лицар Смарагдієвого ордену".

Надзвичайний і Повноважний посол України Володимир Хандогій. «Діпломатічні сюжети: Невігадані історії кар'єрного дипломата». Андрій Бузаров. «Діалектика демократизації арабського світу», Ірина Філіппова. «Етикет - це легко!»

Ірина Карпинос «Подорож дилетантки». Марина Малікова. «Запрошена зірка».

Ян Таксюр. «100 кращих віршів» Валерій Дружбінській. «Письменники жартують...»

Вероніка Волинська. «Лакрімаріум», Заслужений артист УРСР Володимир Бистряков.

Юліанна Яроцька. «Дні сили і слабкості». Петро Крижанівський.

На стенді "Саміт-Книги" також були книги епатажного Гаріка Корогодського "Як витратити мільйон, якого немає".

Народний художник України Радна Сахалтуєв порадував діточок і дорослих своїми автографами, а Ірина Говоруха. «Сонце НЕ вміє світити наполовину» і Валентина Дергунова «Казки гнома на ім'я Джем» подарували їм свої чудові книги.

Анна Буяджи. «Микитась Боровичок». Оксана Шпортько. «Мандаринчик і його рецепт щастя». Анна Павлик «Хмара-дивини». Людмила Ремез «Теплі промені», Далія Сімен. «Medium Well»

Отже, Книжковий Арсенал уже вкотре довів, що наша країні йде у майбутнє разом із книгами. 

До зустрічі у наступному році!

Оставить комментарий

* Ваше имя
* E-mail скрыто
* Комментарий