Лідери продажів

Воєнний кореспондент The Associated Press Мстислав Чернов дебютував як письменник книгою про сни та війну на Донбасі

Воєнний кореспондент The Associated Press Мстислав Чернов дебютував як письменник книгою про сни та війну на Донбасі

«Часи сновидінь» — дебютний психологічний роман Мстислава Чернова, кореспондента The Associated Press, який працював у зонах конфліктів в Україні, Сирії, Іраку, секторі Газа. На читача чекають Словянськ, що захлинається в крові, італійська Катанія, охоплена жорстокими антиміграційними протестами, історія вбивства, кохання й ненависті в затишній квартирі Харкова, буддійські монастирі, Гімалайські вершини та безкінечні ландшафти сновидінь. Роман став першою книгою, яка вийшла у видавництві «Саміт-книга» у 2020 році, й доступна у книжкових крамницях.

Роман «Часи сновидінь» побудований на чотирьох сюжетних лініях. Долі кількох героїв об’єднує самотність та пошук сенсу життя у світі сучасних українських реалій, глобальної політичної кризи та зламу людської ідентичності. Це книга про внутрішню боротьбу, яка відбувається в кожному з нас.

Книга стала центральним об’єктом на виставці «Виробництво снів, або що пропонує сучасна медіамашина» у арт-центрі Closer (Київ, вул. Нижньоюрківська, 31). Експозицію можна подивитись до 14 лютого.

 

Оставить комментарий

* Ваше имя
* E-mail скрыто
* Комментарий