Популярные товары

Проводимо час восени з користю!

Проводимо час восени з користю!

Восени душа завжди прагне романтики, теплої атмосфери, рідних людей поруч і, звичайно, філіжанки смачної, ароматної кави. Але, як іноді буває, сірість та дощ зовсім не створюють романтичної атмосфери, рідні люди десь далеко, а в улюбленому кафе з неймовірними видами не має вільного місця. Але якщо взяти до рук, розгорнути, почати читати хорошу, цікаву книгу, яка з перших сторінок викликає захоплення та створює ось цей, такий необхідний, затишок, то й настрій стає чудовий, на душі тепло і сонячно, і, як результат, бажання творити прекрасне і хороше з'явиться! Мабуть, у більшості одразу повстає питання: яку ж книгу обрати, щоб задовольнити свої "осінні потреби"? І щоб зекономити Ваш час, ми зробили підбірку саме тих книг, про які йшлося вище.

  1. njdw9_croper_ru  Полі Леві "Діалоги з чоловіками"

"Де починається жіноче начало і закінчується чоловіче? Чому часто чоловіки не розуміють жінок, а жінки - чоловіків? Що і як чує чоловік, коли з ним говорить жінка? А що відбувається, коли у чоловіка з'являється дитина? Адже багато представників сильної статі самі поводяться все життя, як діти ... Всі ці та інші питання автор як тонкий психолог розглядає під різним кутом і призмою відносин, сварок, скандалів, довгоочікуваних перемог, великих і маленьких розчарувань ..." Стосовно назви книги, то це той випадок, коли вона точно передає зміст та ідею видання, адже у її основі цікаві, різні за сюжетом та персонажами, історії, у яких автор висвітлює питання психології чоловіків, яка виявлена за відмінними критеріями: вік, статус, життєва позиція, характер, соціальна приналежність і т.д. Також у книзі є дійсно багато діалогів, які водночас красиві та прості. Видання  буде цікаве як жінкам, щоб побачити у своїх оточуючих чоловіках те, чого раніше не помічала, так і чоловікам, щоб дізнатися, який вигляд в очах жінки вони мають у різні моменти свого життя.

  1. Світлана Омельницька "Час зустрічати світанок"wxvaq_croper_ru

"Час зустрічати світанок" - це перша книга з серії "Душевні казки". Вона присвячена непростій темі: як навчитися радіти життю, якщо в ній сталася втрата. Багато з вас втрачали близьку людину. У такі моменти здається, що життя зупинилося, занурилося в морок, що ви ніколи вже не зможете радіти новому дню і не будете щасливі. У цій книзі ви знайдете для себе відповіді: що робити, як пройти цей нелегкий шлях, і головне, як зберегти любов до життя і бажання рухатися вперед. Ви утвердитесь на думці, що навіть після найтемнішої ночі завжди настає світанок! Душевні казки здатні пробудити мрії. Світанок нового життя вже на порозі. Прийшов час його зустрічати."

  1. svitla-i-tiniСвітлана Дідух-Романенко "Світла і тіні"

Ви - любитель поезії? Тоді це видання саме для вас! Це збірник сучасної поезії у найкращому її прояві, сповнений красивими, легкими, "жіночними" віршами та рядками, наповненими справжніми почуттями та щирими емоціями!  Світлана Дідух-Романенко - відома українська письменниця та поетеса, лауреатка низки конкурсів, премій та фестивалів, у творчій спадщині якої 4 поетичні збірки та більше 30 віршів. Рекомендуємо це видання будь-кому, а особливо тим, хто закоханий у поезію.

  1. Катерина Самойленко "33 шрама Мендельсона"ib1ax_croper_ru

"Це книга про те, що всі наші травми, контузії і шрами говорять лише про одне: одного разу, ми все-таки вистояли, вижили, перемогли обставини, знову готові йти далі, бути щасливими самі і дарувати це щастя іншим. Бажання кожної проживаючої на світі жінки почути саме свого Мендельсона. Знайти свою весільну ноту, взяти свій вінчальний акорд любові, пройшовши крізь нескінченні перепони, ранячи тіло і душу, залишаючи шрами. І тільки ніжне, любляче серце все зцілить, вилікує, відновить."

  1. mwfqc_croper_ruВасилиса Савицька "За ширмою"

"У збірці оповідань "За ширмою" письменниця і психолог Василиса Савицька з однією їй властивою глибиною і співпереживанням розповідає дивовижні історії про емоції людей. Про ненависть і кохання, про зради, зрадництво, розчарування, про терпіння і надії, про розуміння і вміння допомогти один одному. Про те, як почуття прикрашають або спотворюють людське життя." Достатньо велика кількість цікавих, неподібних між собою, оповідань-розповідей про буденне та незвичайне, про важливе та дрібниці, про хороше та погане, які поєднанні спільною ідеєю - розкриття емоцій людей у всіх їх появах за різних обставин.

  1. Вікторія Ланжар "Нескінченну ніжність зберігаючи"ml8aj_croper_ru

"У цій книзі немає ні слова вигадки. Все, що сталося з героїнею, сталося і з самим автором. Залишившись одна, з дитиною, вона могла сподіватися тільки на себе. Труднощі, щодня навалюється на тендітні жіночі плечі, могли зломити її, як мільйон жінок, які опинилися в такій же ситуації. Випробування загартували її характер, а переживання змусили аналізувати те, що відбувається і робити висновки, які можуть піти на користь багатьом і багатьом жінкам."

  1. gsdhm_croper_ruІрина Говоруха "Дилогія "Залежні від життя"

Дилогія "Залежні від життя" включає набір з 2 книг: " Залежні від життя. Відбитки" та "Залежні від життя. Любов навідліг". Обидві книги показують, як впливають на вибір людей стереотипи, як вони залежать від думок та критики інших, як вірять у гороскопи та поради у соц. мережах та на форумах і т.д. Автор пояснює, що саме такі обставини не дозволяють розкритися та сформуватися людям сильними та незалежними  особистостями. Як знайти вихід із таких ситуацій та залишити своє лице, свободу та любов? Відповідь на це та інші запитання Ви знайдете у серії книг "Відбитки"!

Отже, робіть свій вибір, шановні читачі та проводьте свій вільний осінній час з користю!

Приємного читання!

Оставить отзыв

* Ваше имя
* E-mail скрыто
* Отзыв