Лідери продажів

Смисли любові в мистецтві

Смисли любові в мистецтві

Видавництво «Самміт-книга» запрошує Вас на унікальну літературну-музичну вечерю «Смисли любові в мистецтві», яка пройде в музеї Шолом-Алейхема за адресою вул. В. Васильківська, 5. Початок о 19:00.

Країна мрійників, країна романтиків, «Хто тебе вигадав, зоряна країна?». Про тебе мріють, в тебе прагнуть потрапити, зустрівши найріднішу і близьку людину... Ти хвилюєш, надихаєш, даруєш сили, наповнюєш життям ... Усюди на Землі, у великих містах і малих поселеннях, на жаркому півдні і на холодних снігових просторах, люди зустрічаються, закохуються, сходяться або розлучаються. Із століття в століття передаються історії, де зустрілися ВІН і ВОНА.

Чому чоловік і жінка так невтомно шукають один одного? Чому, всупереч матеріальним прагненням нашого часу, вони продовжують сподіватися і вступати в стосунки? Чому слово «любов» як і раніше хвилює наші серця у будь-якому віці?

Стосунки між чоловіком і жінкою - це завжди можливість доторкнутися до справжнього, прекрасного і вічного...

Чоловік і жінка навіть не підозрюють, які сили можуть прокинутися в їх союзі! Якщо стосунки переростають у справжню любов, трапляється диво - любов відкриває нові джерела енергії, творчості, обдаровує талантами, надає життю яскравість і смак.

Якщо ви хочете бути живими, кохайте! Життя і любов - це одне і те ж.

Вартість входу - 50 грн.

Оставить комментарий

* Ваше имя
* E-mail скрыто
* Комментарий