Лідери продажів

Презентація книги Валерія Курінського «Постпсихологічна філософія здоров’я

Презентація книги Валерія Курінського «Постпсихологічна філософія здоров’я

«Постпсихологічна філософія здоров’я» Валерія Олександровича Курінського — книга, яка йшла до свого видання аж 17 років!

Вона упорядкована на основі лекцій відеокурсу Валерія Курінського, прочитаного ним у 2000-2001 роках у залі Спілки композиторів України. Назви лекцій відповідають назвам відео.

Це книга про те, як зміцнити своє здоров’я на базі постпсихологічних методик, розроблених самим автором протягом кількадесятилітніх наукових досліджень.

Валерій Олександрович пішов від нас 2015 року і не встиг безпосередньо взяти участь у підготовці цього видання, тому укладачі вирішили максимально зберегти оригінальний стиль подання матеріалу.

«Постпсихологічна філософія здоров’я» є продовженням досліджень Валерія Курінського у започаткованій ним понад 30 років тому системі під назвою «ПостПсихологічна Автодидактика» та продовженням серії публікацій запланованого до друку доробку автора, створеного протягом кількох десятків років (наукові постпсихологічні праці, проза, сонети, афоризми, репродукції картин, музичні твори).

Валерій Курінський — український філософ, педагог-просвітитель, композитор і виконавець музичних творів, художник та письменник, учений, який використовував у своїй науковій роботі понад 100 іноземних мов. Запропонована ним сучасна філософія руху та навичкового розвитку, заснована на власних розробках, дозволила тисячам людей вільно читати в оригіналі шедеври світової літератури і говорити без акценту багатьма мовами, а отже доторкнутися до глобальної культури та знайти своє унікальне призначення.

Учасники презентації:

Дмитро Корчинський – український літератор, поет, політик, громадський діяч.

Ігор Лапінський – поет, журналіст, музикознавець.

Ігор Спичак – учень Валерія Курінського.

Вікторія Стукаленко – друг сім’ї Курінських.

Галина Яблонська — українська акторка та громадська діячка. 

Клавдія Савонюк – редактор видання.

Наталія Бельченко – поетка, перекладачка.

Станіслав Чернілевський – поет кіносценарист, кінооператор.

Наталія Полтавець – художник, член Спілки художників, лауреат пісенних конкурсів.

Володимир Губа – український композитор, народний артист України,  член Національних спілок композиторів і кінематографістів України.

Василь Кушерець – український філософ, докто філософських наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України.

Сергій Марченко — український режисер, сценарист, фотохудожник, викладач, кінознавець.

Оставить комментарий

* Ваше имя
* E-mail скрыто
* Комментарий