Лідери продажів

Топ-5 книг, які легко читаються, лежачи на пляжі

Топ-5 книг, які легко читаються, лежачи на пляжі

Любите позасмагати на сонці, вдихаючи солоний бриз моря, але не знаєте як зробити це заняття цікавим та провести час з користю? А чому би Вам не розгорнути якусь книгу та поринути з головою у пригодницький роман чи прожити разом з головними героями недзвичайну історію кохання, відчувши на собі всі їхні емоції та почуття? До Вашої уваги пропонується топ-5 книг, які досить легко читаються, лежачи на пляжі!

311"Улитка" Ельги Міри 

Книга, яка за досить короткий час завоювала неабияку популярність серед жінок завдяки незвичайній історії глибоких відносин між українкою, яка закохалася в гея, поза мораллю і табу, в самому серці Європи. Чи може виникнути кохання у такій особливій ситуації? Як закінчиться ця історія? На ці та безліч інших хвилюючих запитань Ви знайдете відповідь у книзі.

"Афродита" Антоніни Спірідончевої

Давно шукали твір, у якому чудово переплічаються античність, кохання та 318елементи еротики? Тоді ця книга саме для вас! У збірці «Афродита» сучасною поетичною мовою переказано основні міфи про богиню краси і кохання Афродиту, а також розглянуто різні грані ідеалу античної жіночності. Однак твір не обмежується лише Афродитою, тут є й інші жіночі типажі: холоднокровна Афіна, вічно цнотлива Артеміда, воїтельки-амазонки. Оповіді багаті на еротичні сцени, адже в античному світі панувала розпуста і любов до вина, та й середземноморське кохання — гаряче!

gorkie-zapakhi-odinochestva-muzhchin

"Гіркі запахи самотності чоловіків" Маші М.

Цікава ідея книги, оригінальні назви епізодів, нотки психології, подорожі містами Європи - все це чудово поєднується у книзі молодої письменниці Марії Манько "Гіркі запахи самотності чоловіків". Цього разу письменниця досліджує психологію чоловіків віку розквіту. Низка зустрічей у різних куточках Європи приводить героїню до несподіваних висновків, початком яких стають ... запахи. chetyre-ottenka-schastya

"Чотири відтінки щастя" Марії Міняйло

До збірки починаючої письменниці увійшли прозові твори, в яких вона крізь призму переживань своїх героїв, сприйняття ними дійсності розкриває їх внутрішній світ, підводить до несподіваного повороту їх доль і вирішення життєвих перипетій.

"Шкаралупа" Ельги Міри

book_skorlupa"Шкаралупа" - епатажна книга про кохання і потяг, про почуття і чуттєвості, про біль, насильство, заборони, страх і комплекси ... "Бути собою або здаватися?", "Існувати в шкаралупі без надії знайти собі подібного, підкоряючись силі Більшості , або прорватися крізь мораль тих, на кого ти зовсім несхожий? " - питання, якими живе головна героїня роману.

Психологізм, динамізм, глибина, витонченість оповідання про долю молодої жінки і її чуттєвий, а часом і шалений внутрішній світ вражають читача. Чудово переплітаючи два світи - французьких реалій та японських ритуалів, автор пропонує читачеві побачити, як страх показати світу себе істинно робить з людей ізгоїв, приречених на принизливу самотність. І тільки той, хто здатний вирвати з себе цей страх, стане вільним ...

Надіємось, цей список був корисним для Вас та Ви змогли знайти щось для себе.

Приємного, легкого та цікавого Вам прочитання!

Оставить комментарий

* Ваше имя
* E-mail скрыто
* Комментарий