Лідери продажів

Підбірка книг про Київ від Самміт-книга!

Підбірка книг про Київ від Самміт-книга!

"Як тебе не любити, Києве мій!" - саме ці слова згадуються, коли в розмові чуєш про столицю України. А й справді, серце нашої держави - одне з найстаріших міст Європи, яке пам'ятає надзвичайно багато різних історичних подій, наслідки яких відобразилися у пам'ятниках, архітектурних стилях... Саме тут знаходяться всесвітньо відомі прикраси всієї України: сповнений історизму, незвичайно красивих та унікальних будівель й вуличок Поділ, Софіївська площа та собор, Маріїнський палац, Києво-Печерська Лавра, Хрещатик, Майдан Незалежності, Дніпро, Андріївський узвіз та інші культурні об'єкти. Саме про такий Київ люблять розповідати у своїх творах письменники, оспівувати поети, замальовувати художники. І саме у нас є хоч і невелика, але не менш цікава та чудова, підбірка книг про улюблене місто більшості українців.


1. "Щоб жити. Розуміючи Київ"

Про Київ написано чимало книг, але ця — незвичайна, затишна, зворушлива, сповнена реальних життєвих розповідей, які на певний час переносять нас у різні періоди часу, починаючи з 1920-х років й до сьогодення.

Авторський колектив видання складається з двадцяти двох найстаріших киян, більшість з яких залишилися самотніми на схилі віку. Їхні розповіді, історії, унікальні спогади стали своєрідним літописом Києва минулого століття. Це життя з перших вуст — саме таке, яким його бачили і відчували прості мешканці. У книжці ви знайдете неймовірно цікаві та емоційні історії про дорогі серцю найстарших киян місця столиці, які у синергії з історичними архівними фотокартками прекрасно передають атмосферу Києва різних років — від довоєнних 30-х до пострадянських 90-х. Кожен розділ книги — це окремий фрагмент історії, який розкриє перед читачем розвиток міста, зміну епох, поглядів киян…

Книга благодійна. Купуючи її, ви підтримуєте літніх людей, проявляєте увагу, інтерес до життя цих людей. Значить їхні спогади потрібні, а труд був немарним. Крім того, кошти від продажу книги підуть у Товариство Червоного Хреста України для підтримки самотніх людей.

2. "Проїздом у Києві" Марсель Тірі

Це автобіографічна розповідь бельгійського солдата про трагічні зимові події 1917–1918 рр., коли Київ був захоплений більшовиками під командуванням Михайла Муравйова. У центрі сюжету відносини молодого Тірі та його українських товаришів. Це розповідь про життя пересічних киян, де персонажі втілюють різноманітні погляди на революцію та боротьбу УНР проти Радянської Росії, що чудово доповнюються описами різних київських пейзажів та місць. Твір сповнений співчуття та пронизаний тонкою іронією. У той же час автор неупереджено описує війну та жорстокість.


3. "101 reasons to love Kyiv" Ian Bеаrder / "101 причина любить Киев" Ян Бирдер

Це чудова, невеличка сувенірна книга, суть якої повністю відображає назва, адже в ній дійсно вміщено 101 причину любити Київ, представлених у вигляді закладів громадського харчування, історичних пам'яток, окремих районів міста, кліматичні особливості, національні страви, об'єкти екосистем та інші неочікувані та буденні для українців предмети. Для іноземця ця книга - можливість легко та у цікавій формі більше дізнатися про Україну, для українців та конкретно киян - змога побачити у звичних речах те, що справляє враження на гостів міста та, можливо, відкрити для себе щось нове в улюбленому місті. Автором книги є британець Ян Бірдер, який на власні очі детально побачив власне міста та спостерігав за життям місцевих жителів у близько 50 країнах, тому він має з чим порівняти! Крім того більшість фактів йдуть у поєднанні з чудовими професійними фото.

Книга має один нюанс - мова видання, яка є англійською, що пов'язано з національністю автора.

 

Підводячи підсумки, варто сказати: якщо Ви хоч раз побували у Києві, то не лише з великою любов'ю згадуватимете про це місто, а й схоче ще приїхати до нього! А щоб відновити свої прекрасні спогади про столицю, варто лише прочитати бодай одну із запропонованих нами книг!

Оставить комментарий

* Ваше имя
* E-mail скрыто
* Комментарий