Лідери продажів

Презентація книги «25 років. Заповіти незалежності України»

Презентація книги «25 років. Заповіти незалежності України»

11 січня відбулася презентація унікальної книги «25 років. Заповіти незалежності України», яка вийшла у видавництві «Самміт-Книга».

Ця книга присвячена 25-й річниці Незалежності, її авторами стали люди, що стояли біля витоків української державності. Серед них Володимир Василенко, Левко Лук'яненко, Іван Драч, Іван Заєць, Володимир Пилипчук, Олександр Савченко, В`ячеслав Брюховецький. Усі вони згадують минуле та діляться безцінним досвідом політичної, культурної, дипломатичної діяльності, розповіли про ранній період розвитку української державності та про перешкоди, що виникали на шляху українських патріотів. Лейтмотивом видання стало спростування міфу про те, що у 1991 році українська держава, тобто її незалежність, «впала з неба». Насправді, за словами патріархів, ця подія стала результатом довгої боротьби усієї нації: збройної, політичної, дипломатичної і культурної, бо, як відзначив В`ячеслав Брюховецький, саме культурна ідентичність і стійкість українців весь час залишалася наріжним каменем нації.

Усі автори книги брали участь у боротьбі за незалежність, тому, виступаючи перед слухачами, говорили, перш за все, про це, порівнювали політичну і культурну ситуацію колишніх і нинішніх часів, розповідали про свій досвід і соратників, випробування. Відповідаючи на запитання гостей, автори книги висловили надію на світле майбутнє і потенціал нації, дали неоднозначну і глибоку оцінку діяльності української влади. Іван Заєць та В'ячеслав Брюховецький закликали конструктивно критикувати владу і цінувати важливі зміни на краще, які, безсумнівно, відбуваються на шляху України до культурного, економічного та політичного розвитку. Більш критично висловилися Володимир Василенко, Іван Драч та Володимир Пилипчук.

Нове видання буде цікавим максимально широкому колу читачів, фахівцям різних сфер, молоді, політикам, вченим і всім патріотам української держави, всім, хто хоче відчувати себе частиною України і залишатися нею в майбутньому.

 

Оставить комментарий

* Ваше имя
* E-mail скрыто
* Комментарий