Лідери продажів

Творчий вечір Ірини Карпінос у Новому театрі на Печерську

Творчий вечір Ірини Карпінос у Новому театрі на Печерську

13 лютого на сцені Нового театру на Печерську відбудеться творчий вечір і презентація книги Лауреата премії ім. Максиміліана Волошина - Ірини Карпинос.

У програмі вечора:
- Ірина Карпинос: Моє срібне століття;
- Презентація роману "Путешествие дилетантки";
- Вірші і проза про кохання;
- За участю засновника Київського бард-клубу Анатолія Лемеша.

Ірина Карпинос - автор-виконавець пісень, актриса, літератор, сценаристка, журналістка. Лауреат міжнародних літературних премій. Вірші Ірини публікуються з 1987 року. З 1992 року по теперішній час - актриса театру «Колесо». Співпрацює з багатьма ЗМІ і літературно-художніми виданнями України. Виступає з концертами в країнах СНД, Європи та Америки.
Автор книг віршів: «Круговорот» (1993), «Запретный праздник» (1996, Київ), «Крещатик, Невский и Арбат» (2004). Книги прози: «Cinema, Парнас и джаз» (2005, Київ), «Красный плащ трубадурки» (2008, Київ), «Из логова змиева» (2011, Санкт-Петербург).

Усі кошти, отримані від продажу квитків і добровільних внесків гостей вечора будуть перераховані в Український фонд допомоги для оплати курсового лікування Саші Сергєєву, 3 роки - дитячий церебральний параліч. Детальніше про історію Саші: http://ufond.ua/174

Чекаємо на вас 13 лютого о 19.00 за адресою вул. Немировича-Данченка, 5!

Вартість квитків 50 грн.
Продаж квитків на сайті Concert.ua - https://goo.gl/a4zizK

Оставить комментарий

* Ваше имя
* E-mail скрыто
* Комментарий