Лідери продажів

Підбірка книг про подорожі від Самміт-книга!

Підбірка книг про подорожі від Самміт-книга!

"Подорожі вчать більше, ніж що б то не було. Іноді один день, проведений в інших місцях, дає більше, ніж десять років життя вдома." Анатоль Франс

Безумовно, краще один раз побачити на власні очі, ніж сто разів почути, один раз самостійно вирушити в подорож, ніж слухати про неї від когось. Адже не дарма кажуть, що "подорож - єдина річ, купуючи яку, стаєш багатшим ". Але так як реальна можливість подорожувати та пізнавати світ є не у всіх, то одним із альтернативних варіантів є прочитати дійсно хорошу книгу на відповідну тематику, а в процесі насолоджуватися яскравими картинками з різних куточків світу, які малює Ваша фантазія. А щоб зекономити Ваш час на пошуки таких книг, ми ділимося з нашими читачами підбіркою книг нашого видавництва на тему подорожей та пізнання різних колоритних країн!

1. "Путешествия в миниатюре" Оксана Абросимова, Владислава Любарец

Мрієте здійснити навколосвітню подорож? А якщо спробувати спочатку зазирнути трішки в Азію, прогулятися Європою та насолоджуватися океаном на узбережжі островів? Адже саме такою є книга "Путешествия в миниатюре", яка наповнена цікавими, короткими та захоплюючими історіями про країни різних частин світу, що дозволяє через призму розповідей пролетіти увесь світ, дізнавшись про місцеві традиції, особливості та пам'ятки культури країн!

"Кожна з новел заснована на реальних подіях, що відбулися з її туристами в різних країнах.

Запрошуємо Вас відправитися з героями книги в захоплюючі подорожі на морські береги Туреччини та Єгипту, Сейшельських островів і Сицилії, а також Франції, Італії, які мають свій неповторний шарм і відкривають завісу деяких таємниць. Повідані історії розраховані на широке коло читацької аудиторії, яка не має вікових меж, допоможуть і підкажуть читачеві, як вийти з важких ситуацій, які можуть з ними статися в чужій країні."

2. "Дикая слива мэйхуа" Наталія Шапличенко

Якщо Вам найбільше до душі саме Азія, то Вам неодмінно треба почати знайомство з Китаю - однієї з найдавніших країн світу. У цьому Вам допоможе книга Наталії Шапличенко "Дикая слива мэйхуа", яка сторінка за сторінкою буде знайомити Вас з традиціями, культурою, мовними особливостями, розвитком промисловості, азіатською кухнею, природними багатствами... Крім цього автор розвине досить цікаву та важливу для нас тему ролі українців у Китаї, в результаті чого покаже, що всі ми - одна дружня родина і потрібно поважати одне одного, незважаючи на мову, стиль одягу, риси характеру та норми моралі.

"Дуже-дуже-дуже давня і найзагадковіша на планеті країна Китай. Свої тисячолітні таємниці вона відкриває поступово і не всім. Але якщо хтось полюбить всім серцем цю дивовижну країну, то вона відкриває свої знання, свою філософію, свої скарби, свою душу.

У автора перше знайомство з Піднебесною сталося ще в дитинстві, коли в будинку незрозуміло звідки з'явився паперовий старий як знак, що Китай уготований давним-давно. Через багато років Наталія Шапличенко потрапила в Китай, де збирала чай, вивчала стародавні ремесла, відвідала народ мосо, де до сих пір панує матріархат, немає шлюбу, і чоловіки до коханих ходять таємно вночі в заповітне віконце. Історія кохання китаянки і француза, таємниці Дракон річки Шангрі-Ла, чудеса зцілення від лікаря Хо зі священної гори Юйлун, хто такі дунба і чому закохані кидалися в прірву ... Чому в Китаї цінують українських вчених, що дали для народу реформи Ден Сяопіна, чим живе село нащадків знаменитого полководця періоду Трицарства Чжуге Ляна і загублені в часі та просторі старовинні поселення ... Як китайці зустрічають свій Новий рік і чому так люблять дракона, нефрит і дику сливу мейхуа - про все це та багато іншого захоплююче написано в книзі. Сюжети і романтичні, і історичні, і трагічні - як і вся історія Китайської цивілізації. Розповіді доповнені барвистими фотографіями про побут і традиції народу."

3. "Париж в подарочной упаковке" Ірина Філіппова

Перенесемося на певний час у Європу, а саме у найромантичніше місто всіх часів - Париж. Ейфелева Вежа, Тріумфальна арка, Лувр - занадто туристичні, занадто відомі та занадто банальні для досвідчених та неординарних туристів, які люблять незвичайні місця. Ірина Філіппова чарівною літературною мовою ділиться таємними, маловідомими та нетуристичними місцями Парижу, описує життя та манери французів, які не завжди відповідають нашим уявленням, знайомить з не менш цікавими пам'ятками культури, розповідає про дійсно великих та цікавих французів, чиї успіхи так чи інакше мали вплив на загально світові тендендії в різних галузях життя, дає змогу хоча б уявно побувати на різних святах Парижу та відчути, що таке "зима/осінь/літо/весна" у столиці Франції. Звичайно, це не весь "список" описаних місць, а тому однозначно книгу варто прочитати.

"Книга про Париж написана людиною, що прожила в ньому довгі роки. Автор притримує відкритими багато паризьких «дверей», не завжди доступних для широкого загалу, в які може прослизнути і читач. У книзі, подібно частинкам мозаїки, перемішані історія Франції, висока мода і зустрічі з французькими зірками, гастрономічні традиції і правила етикету, затишні кафе і висока кухня, прилеглі замки і маловідомі унікальні музеї. «Таємні» паризькі адреси, які складають весь шарм «Парижа для парижан», стануть доступні і вам.

Легка захоплююча книга-гід, заснована на історичних джерелах і особистих враженнях, що дарує близько сотні адрес, повз які ви проскочили, проводячи час у столиці Франції. Книга пропонує «подарункову» версію міста, мрію і можливість побачити інший образ Парижа, про який раніше ви навіть не підозрювали."

4. " Олімпійський Синдром Гімалаїв" Валентин Щербачов

А можливо, Ваша душа прагне відправитися у подорож десь далеко у гори? Пізнати на витривалість свою силу духу, фізичні можливості, затамувати подих від надзвичайних гірських краєвидів, при перегляді яких безумовно з'являються сили йти, пожити у польових умовах та провести активний відпочинок. Валентин Щербачов досить легко, влучно, коротко та напряму описує свій нелегкий підйом у гори та підкорення найвищої вершину світу, адже на його шляху були як і хороші моменти, так і складні ситуації різного виду.

" Захоплюючі історії про Гімалаї і Антарктиду, написані відомим журналістом Валентином Васильовичем Щербачовим під час його подорожей."

5. "Гималайские заметки" Ігор Сергїєв

Якщо Вам до душі прочитати не лише про незабутні подорожі та кумедні чи страхітливі ситуації в горах, а й ознайомитися з економіко-соціальною політикою країн, геополітичною ситуацією, кліматичними умовами та іншими характеристиками держав, які знаходяться поблизу гір, то ця книга - Ваша знахідка!

"Гімалаї - найвищі гори на Землі - розкинулися на території Індії, Непалу, Китаю, Пакистану, Бутану. Гімалаї, як дорогоцінний камінь - багатогранні. Це Тибет, це Непал, це буддизм і це - найвищі гори.

Тибет називають дахом світу, країною снігів. Тибет, без сумління, одне з найбільш значущих місць в Азії. Пелена легенд огорнула Тибет, зробивши його чарівно привабливим.

Непал - батьківщина Будди і один зі світових центрів буддизму.

Буддизм - найдавніша з трьох світових релігій. Християнство молодше за нього на п'ять, а іслам - на цілих дванадцять сторіч.

І, нарешті, гори. Всі 14 восьмитисячників світу знаходяться на території Непалу, Китаю, Індії та Пакистану, 10 з яких розташовані в Гімалаях. Тут же знаходиться найвища вершина світу - легендарний Еверест (8 848 м)."

 

 

Оставить комментарий

* Ваше имя
* E-mail скрыто
* Комментарий