Лідери продажів

Презентація книги «Война. Экономика. Информация» Дениса Жарких та Сергія Феофілова

Презентація книги «Война. Экономика. Информация» Дениса Жарких та Сергія Феофілова

25 лютого о 16:00 в книжковому магазині «Буква» відбудеться презентація книги «Война. Экономика Информация».

У форматі дискусії автори Денис Жарких і Сергій Феофілов постараються залучити громадськість до інформаційної сфери та актуальних проблем, що розкриваються в книзі.

Історію зазвичай прийнято розглядати як низку воєн, економічний розвиток зазвичай йде на другий план, а культура, засоби спілкування і комунікації взагалі заповнять, швидше, додатки.

Книга "Война. Экономика. Информация" ставить війни, економічні досягнення і забезпечення інформацією на один щабель, аналізуючи ці фактори в системі, комплексно.

Під час гібридних інформаційних воєн вказаний підхід виключно важливий, оскільки дає ключ до розуміння проблем сучасного світу, визначає координати до оцінок успішності - неуспішності сучасних політичних стратегій.

Книга дозволить побачити, як вірування, комунікації, традиції, інформаційні потоки згуртовували людей, робили армії непереможними, шокували ворогів і змушували здатися. Засобам комунікації буде приділено особливу увагу в історії ХХ століття, де буде показано, як газети зробили Леніна, а радіо - Гітлера, як телебачення погубило Брежнєва, а кіно створило Рейгана.

На закінчення в книзі будуть розкриті кілька законів інформаційного впливу. Це сприятиме зростанню ефективності управління інформаційними потоками і дозволить уникнути маніпулювання з боку противників.

Наприкінці презентації автограф-сесія!

Оставить комментарий

* Ваше имя
* E-mail скрыто
* Комментарий