Лідери продажів

Презентація книги Юлії Юенн «Провести пятницу»

Презентація книги Юлії Юенн  «Провести пятницу»

24 березня о 18:30 відбудеться презентація книги Юлії Юенн "Провести пятницу" у Київському Будинку Книги за адресою вул. Л. Толстого, 11/61.

Один день в житті людини - це багато чи мало? Саме це питання ставить автор роману. Історія одного дня з життя головної героїні змусить читача замислитися над тим, у чому причина і наслідок кожного вчинку.

Плутаний сюжет об'єднує персонажів книги з усіма властивими їм нудотністю і лаконічністю - тут тісно переплетені любов і зрада, дружба і егоїзм, талант і боягузтво, здатні в якусь одну мить окрилити свого носія, а вже в наступну - погубити його.

Нашій сумній та сірій буденності автор протиставляє щось на зразок романтично-піднесеної казки, в якій несамовито вирують найрізноманітніші пристрасті, психологічні колізії та рефлексії. Власне, вся книга є безсюжетною, на перший погляд, рефлексією, яка зводиться до того, що в цьому житті немає нічого вічного, крім сталості того кола, по якому всі ми ходимо, починаючи набивати шишки вже чи не в перший день після свого народження...

Оставить комментарий

* Ваше имя
* E-mail скрыто
* Комментарий