Лідери продажів

Гастрономічний Париж від Ірини Філіппової

Гастрономічний Париж від Ірини Філіппової

Загальновизнано, що Париж - столиця європейської гастрономії. Тут смачно і красиво все - артишоки й устриці, фуа гра і гребінці, а також круасани, багет, макаруни й еклери. Франція знаменита своїм «мистецтвом столу» тому, що для населення цієї країни банальний процес споживання їжі зведений на рівень високої майстерності й однією з основних тем інтелектуальної бесіди. Французи настільки розпещені тим, що в них на столі все смачно й красиво, що вже не можуть дозволити собі готувати з поганих продуктів, банально, нудно й неякісно.

Про гастрономічні й енологічні переваги французів, про те, де і що краще спробувати в Парижі, як уникнути етикетних «ляпів» в паризькому ресторані, як приготувати вдома улюблені французькі страви і не погладшативодночас - поговоримо з автором книги «Париж в подарочной упаковке. Заметки жены Его Превосходительства» Філіпповою Іриною.

Як поводитися з делікатними стравами?

Яким приладом варто їсти морозиво?

Яким фруктам надавав перевагу Людовик XIVй?

Дегустація вин - правила поведінки.

Бістро або брассері? Де краще поїсти в Парижі на швидку руку?

Ресторани "високої кухні» - кілька порад при відвідуванні.

Рецепт дружини Його Високоповажності.

Зустріч-тренінг та автограф-сесія відбудеться 25 травня 2017 року о 19:00 за адресою: Музей Шолом-Алейхема (вул. Велика Васильківська, 5А).

Вхідний квиток - книга «Париж в подарочной упаковке. Заметки жены Его Превосходительства» (друге видання).

Оставить комментарий

* Ваше имя
* E-mail скрыто
* Комментарий