Лідери продажів

Презентація книги Надії Шаїпової «Прощай, Ичкерия. Дневник памяти»

Презентація книги Надії Шаїпової «Прощай, Ичкерия. Дневник памяти»

Надія Шаїпова - письменник, художник, філолог, дипломат Міжнародного фестивалю Культури і мистецтв, Spoleto Europ Art 2015 року, в Італії. Автор книг "Лицарські балади", "Кава з Ангелом".

1996 рік. Розпал першої Чеченської війни. Що відчували прості, мирні жителі, опинившись багаторічними заручниками, в підвалах своїх власних будинків? Як зберігали спокій духу, коли в будь-який момент їх життя могло раптово обірватися від кулі снайпера, фугасів, кинутих у двір, захованої на дорозі міни, або від осколків бомб, що скидаються винищувачами-бомбардувальниками, які летіли так низько, що можна було розгледіти днища смертоносних машин? Як не зневірились і не зійшли з розуму від безсилля допомогти своїм близьким? Завдяки чому вижили і зберегли найцінніше, що даровано людині Богом - своє життя? Про це розповідає художньо - документальна книга «Прощай, Ічкерія», яка розкриває стійкість і силу жіночої душі.

Все це читач зможе відчути, читаючи щоденник російської вчительки, серце якої назавжди залишилося з тими, з ким її поріднили гори Кавказу.

Друга частина розповідає про легенди, притчі, культуру, звичаї, про чеченську національну кухню.

Автором книги зроблені літературна обробка, доповнення та пояснення до тексту. Всі імена і прізвища людей, в розповіді, залишаються справжніми, але заховані під ініціалами, крім тих, хто є відомими, або історичними особистостями. Всі примітки в книзі - авторські.

Книга ілюстрована малюнками автора.

Запрошуємо Вас відвідати презентацію книги і отримати можливість придбати книгу з автографом автора!

Зустріч відбудеться 26 травня о 18:30 в книгарні "Буква" (вул. Б. Хмельницького, 3-Б).

Оставить комментарий

* Ваше имя
* E-mail скрыто
* Комментарий