Лідери продажів

Презентація книги Маріанни Гончарової «Будь на моей стороне или 1002, Park St Grinnell, IA, USA»

Презентація книги Маріанни Гончарової «Будь на моей стороне или 1002, Park St Grinnell, IA, USA»

Запрошуємо Вас на презентацію книги Маріанни Гончарової "Будь на моей стороне или 1002, Park St Grinnell, IA, USA", яка відбудеться 2 червня у Київському Будинку Книги (вул. Льва Толстого, 11/61). Початок о 19:00.

За участі легенди одеського гумору, капітана одеської команди КВН, головного редактора одеського журналу "Фонтан" - Валерія Хаїта.
Маріанна Гончарова - письменниця, журналіст, перекладач. Автор кількох книг оповідань і повістей ("Кенгуру в пиджаке", "Левый автобус", "В ожидании конца света", "Персеиды" и других, а также романа "Аргидава").
Постійний автор журналів "Фонтан" (Одеса), "Радуга" (Київ), тижневика "Дзеркало тижня" (Київ).
Переможець Міжнародного літературного конкурсу "Російська премія" (за повість "Дракон з Перкалаба").
«Writer-in-residence» - так називалася програма, за якою коледж американського містечка Гріннелл запросив до читання лекцій письменницю Маріанну Гончарову, - фантазерку і порушницю всяких правил і догм, людини, яка пригод навіть і не шукає: вони самі до неї біжать, летять, пливуть і вискакують із-за кутка. Тому всі її подорожі перетворюються в казку, у свято знайомства з новими місцями, людьми і тваринами.
Перед вами, дорогі читачі, ще одна, після Ільфа і Петрова, одноповерхова Америка. Америка двадцять першого століття, відкрита мандрівницею Маріанною Гончаровою...
До цього варто додати, що і в новій, запаморочливій книзі Маріанни - радість і смуток, ніжність і блискучий гумор - існують нерозривно й органічно.

Оставить комментарий

* Ваше имя
* E-mail скрыто
* Комментарий