Лідери продажів

Лауреат Нобелівської премії з економіки Вернон Л. Сміт у Києві

Лауреат Нобелівської премії з економіки Вернон Л. Сміт у Києві

26 травня Вернон Ломакс Сміт, лауреат Нобелівської премії з економіки за новаторську роботу в галузі експериментальної економіки, відвідав Верховну Раду України, Інститут міжнародних відносин та Київський національний торговельно-економічний університет.

Тур професора в Україні тільки розпочався і він вже виступив з лекціями в двох провідних університетах Києва. Тема лекції в КНТЕУ: «Сучасні методи економічного аналізу», в Інституті міжнародних відносин Вернон Л. Сміт виступив на Міжнародній науково-практичній конференції "Вплив Реформації на держави й економічний розвиток".

Вернон Л. Сміт взяв участь у роботі круглого столу у Верховній Раді «Ефективність реформ в умовах кризи» за участі народних депутатів й уряду, що відбувся з ініціативи міжфракційного депутатського об'єднання «За духовність, моральність та здоров'я України». Під час круглого столу економіст зазначив, що під час військового конфлікту реформи можна і потрібно проводити, тому і закликав українських чиновників не зупинятися на шляху їх впровадження. На прикладі реформ в США Вернон Л. Сміт поділився секретами побудови успішної європейської держави.

Професор презентував свою нову книгу «Реформація: успіх Європи и шанс для України», що вийшла у видавництві «Самміт-книга».

Найближчим часом Вернон Л. Сміт виступить з лекціями в провідних університетах Харкова, Одеси, Херсона, Миколаєва, в яких представить власні наукові дослідження в області економіки і сучасні методи економічного аналізу.

Оставить комментарий

* Ваше имя
* E-mail скрыто
* Комментарий