Лідери продажів

Самміт-Книга вирушає на перший бук-фест Книжкова Буча

Самміт-Книга вирушає на перший бук-фест Книжкова Буча

З 22 по 24 серпня 2015 р. в центральному бучанському парку буде започатковано новий фестиваль «Книжкова Буча», який відкриє книгу не тільки як символ читання, а й як широкий культурний процес. Бук-фест має офіційних організаторів — Національна спілка письменників України, група компаній АДЕФ та видання «Бучанські Новини» й «Літературна Україна». Також за спеціальним запрошенням Бучанського міського голови в організації фестивалю братиме участь спеціальна креативна команда — Маргарита Січкар та Альона Лазуткіна.

Маргарита — давно знана в світських колах не тільки як відомий ресторатор та телеведуча, а ще й як муза, ідейний натхненик, літератор, учасник та творець найрізноманітніших соціальних проектів. Її ціль — нова формація Нової України!

Альона Лазуткіна — широко знана особисть в літературних колах, феєрична та яскрава, креативний організатор та шалений виннахідник різноманітних книжкових проектів і презентацій. Особистість без обмежень та справжнє уособлення книжкового прогресу!

Самміт-Книга представить на фестивалі таких трендових авторів як Станислав Бондаренко, Анна Богінська, Анна Демидова, Олена Рог, Ірина Говоруха, Оксана Шмід, Олена Татаріна, Полі Леві та багато інших.

На Бук-фестивалі можна буде не тільки зробити інтелектуальні покупки на виставці-ярмарці, але й насолодитися атмосферою справжнього творчого натхнення!

В програмі:  презентації нових книг, зустрічі з авторами, дискусії, лекції, публічні інтерв'ю, чемпіонат по міні-футболу, бої ліріків, театральні перфоманси, майстер-класи, а також спеціальні лаунж- та дитячі зони.

Оставить комментарий

* Ваше имя
* E-mail скрыто
* Комментарий