Лідери продажів

«Нарисовать мелодию строки…» Вечір пам’яті Валерія Курінського

«Нарисовать мелодию строки…» Вечір пам’яті Валерія Курінського

Вечір пам’яті та презентація 6-тої, посмертно виданої збірки «Нарисовать мелодию строки…» відомого українського філософа, поета, перекладача-поліглота, автора унікальної методики із Самонавчання – Постпсихологічної Автодидактики, книг із самонавчання та формування і відновлення власних навичок Валерія Курінського. Цього року презентація збірки збіглася з сумною датою. 3 травня минає три роки, як Валерій Олександрович пішов із життя. Ми зберемося, щоб згадати Валерія Курінського, послухати його вірші, пісні, поезію, уривки з прозових творів, відео лекцій, концертів, його музику, подивитись картини. Ми зберемося також, щоб відкрити Валерія Курінського для тих, хто тільки починає свої духовні та навичкові пошуки. Творча спадщина Валерія Курніського – величезна і безперечно переживе самого автора. Щороку видаються кілька його книг, але ми навіть не охопили сотої частини того, що написав Автор. А ще музика, переклади, картини, рукописи досліджень. Вечір обіцяє бути цікавим, душевним і змістовним. Ви дізнаєтесь про Українця, яким Україна може пишатися.

 

Учасники презентації:

 

Дмитро Корчинський – лідер Всеукраїнської християнської спільноти «Братство», український літератор, поет, політик, громадський діяч, учень Валерія Олександровича.

 

Вікторія Стукаленко – друг сім’ї Курінських, учениця Валерія Курінського, педагог, допомогає верстати книги та готувати їх до друку.

 

Галина Яблонська — українська акторка, громадська діячка, народна артистка УРСР, член Національної спілки театральних діячів України, актриса Національного академічного драматичного театру ім. І. Франка.

 

Володимир Губа – український композитор, народний артист України.

 

Станіслав Чернілевський – поет, перекладач, автор численних збірок, кіносценарист, кінооператор, педагог.

 

Василь Кушерець – український філософ, професор, заслужений діяч науки і техніки України, президент Університету сучасних знань. За підтримки Василя Івановича проходили лекційні курси Валерія Курінського в 2012–2014 роках в товаристві «Знання».

 

Тетяна Яровицина – поетеса Леся Карпа – учениця Валерія Олександровича.

 

Юрій Бесараб - учень Валерія Курінського.

 

Ігор Спичак – учень Валерія Курінського, активно допомагає редагувати та вичитувати книги, готувати її до друку, читає поезію.

 

Наталія Полтавець – професійний художник, член Спілки художників, лауреат пісенних конкурсів. Читає поезію та виконає пісню на вірші Валерія Курінського.

 

Настя і Тоня Курінські – доньки поета, читають поезію.

Оставить комментарий

* Ваше имя
* E-mail скрыто
* Комментарий