Лідери продажів

Премія «Літературне відкриття року» оголосила переможців конкурсу

Премія «Літературне відкриття року» оголосила переможців конкурсу

Премія «Літературне відкриття року», що проводиться уже третій рік поспіль, оголосила переможців конкурсу на найкраще дебютне видання 2017 року в прозі. Церемонія вручення цьогоріч відбулася в Національному музеї літератури України.

Переможцями цієї премії, що проводилась 4 травня, стали 3 автори «Самміт-Книги»: Оксана Щирба з її «Стежкою в долонях», Єлизавета Мельниченко із книгою «Іншопланетна Рашка» та Валерія Піккола – «Мій друг - єдиноріг». Ми щиро вітаємо найкращих із кращих!

Голова журі вручив нагороди - дипломи лауреатів та фігурки Сови. Оскільки Валерія Пікколо перебуває наразі за кордоном, за неї нагороду одержав Іван Степурін - директор видавництва "Саміт-книга", де її книжка побачила світ.

Єлизавета Мельниченко зазначила, що "Інопланетна Рашка" має свій сайт в інтернеті і, на її думку, за кількістю обговорень і за популярністю є номером один. "З нею можна ознайомитися, там є перший розділ, є ілюстрації. Книжка про сучасну Росію, про сучасну Україну. Вона трохи торкається теми війни, але найбільше - політики. Книжка  написана під впливом ситуації і осмислення того, що відбувається", - сказала авторка. 

"Коли створювалася книжка "Стежка в долонях", я намагалася виходити за межі своїх попередніх досягнень, але не думала про отримання перемоги в конкурсі. Хотілося донести те, що накопичувалося в мені, до свого читача. Хотілося звернути увагу кожного на ті важливі проблеми, які ми не помічаємо в гонитві за матеріальними цінностями, за своєю кар'єрою", - сказала Оксана Щирба, володарка першої премії. 

Оставить комментарий

* Ваше имя
* E-mail скрыто
* Комментарий