Лідери продажів

Презентація книги Романа Кофмана «Стихи»

Презентація книги Романа Кофмана «Стихи»

На питання, чи знаєте ви, хто такий Роман Кофман, ви відповісте: ну як же, це видатний диригент, який... І далі настане пауза, тому що багато деталей творчого шляху «видатного диригента» маловідомі широкому загалу. 

Насправді Роман Кофман у різний час був головним диригентом кількох українських, а також польських, південнокорейських і німецьких оркестрів, протягом декількох років працював головним диригентом Боннської опери, ставши першим українським диригентом, який очолив західноєвропейський оперний театр, випустив альбом із записом всіх 15-ти симфоній Шостаковича.

Роман Кофман стверджує, що музика - не його покликання, а всього лише рід занять. Душа його нібито більш лежить до літератури - і він доводив це, випускаючи одну за одною 7 книг прози і поезії - всі вони отримали теплий, якщо не сказати захоплений, відгук у читачів.

Видавництво «Саміт-книга» вперше звернулося до літературної творчості Романа Кофмана, випустивши повну збірку його віршів, включаючи вірші «іронічного жанру» вперше представлені автором на суд читачів.

Захід відбуватиметься 24 травня з 18:30 до 20:30 в Галереі «КапітаАртКлуб» (вул. Малопідвальна, 21/8). Також можна буде придбати цю чудову книгу.

Вхід вільний. Пориньте разом із нами в чаруючу атмосферу поезії.

Оставить комментарий

* Ваше имя
* E-mail скрыто
* Комментарий