Лідери продажів

Чи багато треба (для) Щастя? Анти-конференція щасливих людей.

Чи багато треба (для) Щастя? Анти-конференція щасливих людей.

Гроші, діти, кар'єра, любов, політика, батьки, житло, податкова, партнери, сім'я, глобальне потепління, дурні - як з усім цим розібратися і залишитися в своєму розумі (закреслено) - щасливим? Якщо вас цікавлять відповіді на ці важливі запитання, приходьте 25 травня о 18:00 в Торгово-Промислову палату України (вул. Велика Житомирська, 33).

ВЕЛИЧНА ПРОГРАМА ВЕЧОРА:

• Рецепти щастя, з подальшим викриттям секретів.

• Розповідь про участь в кругосвітній регаті VOLVO OCEAN RACE від її учасника, срібного призера Олімпіади в Афінах, Родіона Луки.

• Презентація книги Ігоря Завілінський «Я ЛЮБЛЮ ТЕБЯ, ЛОДОЧНИК».

• Кисневі коктейлі і чупа-чупси.

ДІЙОВІ ОСОБИ:

Ігор Завілінський, Ваш покірний слуга, - ледарь-бізнесмен, активний мандрівник і письменник-початківець, який придумав цю анти-конференцію, щоб збільшити продажі своєї нової книги «Я люблю тебя, лодочник» і потішити своє честолюбство під час роздачі автографів.

Ольга Гуцал, власниця компанії «Каміон-Оіл» та ювелірного салону «Абрикос».

Родіон Лука - заслужений майстер спорту, срібний призер Олімпійських ігор 2004, чемпіон Європи та світу, Президент Вітрильної Федерації України, єдиний українець, який взяв участь в найпрестижнішій парусній кругосвітнй регаті Volvo Ocean Race.

Сіфу Ігор Тунік - Майстер Вінг Чунь Кунг Фу, автор курсів «Цель», «На грани», «Самоуважение», людина з величезним життєвим досвідом і прекрасним почуттям гумору.

ВХІД ВІЛЬНИЙ. ВИХІД - ЩАСЛИВИЙ!

Оставить комментарий

* Ваше имя
* E-mail скрыто
* Комментарий