Лідери продажів

Підсумки Премії імені Максиміліана Волошина 2018

Підсумки Премії імені Максиміліана Волошина 2018

Цьогоріч на конкурс було номіновано 40 книг (виданих в Україні) 37 українських авторів, які пишуть російською мовою. Перед журі постало нелегке завдання – визначити найкращих в умовах жорсткої конкуренції.

4 червня було оголошено, що лауреатами Премії стали: Світлана Заготова, Олександр Коротко, Олексій Курилко, Єлизавета Мельниченко – в номінації «Проза», Олександр Кабанов та Дмитр Бураго – в номінації «Поезія». Дипломи отримують письменники Володимир Глущенко, Микола Хомич, Олена Баранова (Бельська), Владислав Китик, Олена Малішевська, Олексій Холодов, Сергій Черепанов, Марія Міняйло, Віктор Шендрік. Щиро вітаємо переможців!

Серед усіх лауреатів, хотілось би виділити авторів із команди видавництва «Самміт-Книга», а саме: Олександра Коротко, Олексія Курилко та Єлизавету Мельниченко. Вони дійсно гідні цього!

 Для молодої і талановитої Єлизавети Мельниченко із її першою і, поки що, єдиною книгою «Инопланетная Рашка» підкорилась вже не перша премія. Протягом року вона отримала, окрім Премії Волошина, ще й Премію «Літературні Відкриття Року 2017» та Літературна премія імені Пантелеймона Куліша 2018.

Олександр Коротко – письменник, академік Європейської Академії Мистецтв, лауреат численних міжнародних премій, твори якого входять в освітні програми ряду зарубіжних країн, член Союзу письменників Ізраїлю, Академік Європейської академії наук, мистецтва і літератури. Отримав дану премію за філософсько-детективний роман «Лунный мальчик».

Олексій Курилко - письменник, публіцист, ведучий актор театру Чорний Квадрат в клубі Атлас, лауреат численних престижних премій. Його популярний збірник повістей і оповідань про наших сучасників «Подарунок для...», що був з любов'ю і вдячністю виданий в нашому видавництві, також знаходиться серед книг-переможниць Премії.

Оставить комментарий

* Ваше имя
* E-mail скрыто
* Комментарий