Лідери продажів

До Дня боротьби з раком грудей.

До Дня боротьби з раком грудей.

20 жовтня в Україні відзначається Всеукраїнський день боротьби з захворюванням на рак молочної залози. 39 українок щодня дізнаються свій діагноз: рак молочної залози. Щодня помирають 18 жінок від злоякісних пухлин грудей. Вихід – вчасне діагностування! Рак 1-ї та 2-ї стадій можна позбутися практично без наслідків!

Аби звернути увагу жінок на серйозність ризиків захворювання раком молочної залози, поінформувати їх про вирішальні чинники у запобіганні раку грудей, про профілактику і лікування цього захворювання, відомий пластичний хірург Павло Денищук запрошує Вас на літературний вечір з нагоди виходу своєї книги "Жіночі груди: пристрасть та біль" (видавництво «Саміт-Книга), написану у співавторстві з популярними українськими письменниками та фахівцями з різних сфер (лікарями, психологами, сексологами, астрологами тощо).

До написання книги хірурга підштовхнула смерть матері в ранньому віці від раку молочної залози. У зв'язку з цим усі кошти, отримані від продажу накладу книги, буде перераховано благодійному фонду КВІТНА на закупівлю обладнання в Національний інститут раку.

Під час заходу Ви зможете поспілкуватися з автором книги та співавторами, онкологами, хірургами, почути відповіді на усі питання, що Вас цікавлять.

До заходу долучаться :
Іван Степурін, директор видавництва "Саміт-Книга";
Микола Міненко, лікар-онкохірург вищої категорії;
Наталія Суслова, лікар-дієтолог, кандидат медичних наук;
Євгенка Чугуй, психологиня, письменниця;
Валентина Дядюшкіна, професор комплементарної медицини Європейської організації здоров'я;
Алеся Бивалькевіч, психотерапевт, психосоматолог, нутриціолог; Олена Скачко, письменниця, журналіст;
Олександр Козинець, письменник
Модератор заходу: Оксана Щирба, журналістка, письменниця

Захід відбудеться в Національному музеї медицини України за адресою:
м. Київ, вул. Богдана Хмельницького, 37 о 15 год
Приведіть маму, розкажіть своїй сестрі, подрузі, сходіть з дружиною. Саме рання діагностика - це профілактика захворювання на рак молочної залози.

Вхід: Вільний

Придбати книгу Павла Денищука можна за посиланням http://sbook.com.ua/uk/home/691-zhinochi-grudi-pristrast-ta-bil.html або на літературному вечорі.

Оставить комментарий

* Ваше имя
* E-mail скрыто
* Комментарий