Лідери продажів

В. Бірюков презентує книгу «История (НЕ) известного журналиста»

В. Бірюков презентує книгу «История (НЕ) известного журналиста»

Володимир Бірюков - український теле- і радіоведучий (Ранкове шоу «MORNING UP» на Просто РАДІ.О 102.5 FM і продакшн-студія FM-TV), журналіст, сценарист, письменник і мандрівник. Народився в місті Магдебург, неподалік Берліна (Німеччина). В журналістиці пройшов: періодичні видання, радіо і телебачення. У колекції безліч ексклюзивних матеріалів із зірками кіно, шоу-бізнесу та спорту. За 15 років своєї діяльності вдалося попрацювати з: Anastasia, Beyonce, Patricia Kaas, Jennifer Lopez, Lara Fabian, Arash, Lana Del Rey, Dua Lipa, Britney Spears, Elton John, Loreen, Bonnie Tyler, Pamela Anderson, Conchita Wurst, групами Limp Bizkit, Queen, Blue, Backstreet Boys, Bloodhound Gang, Apocalyptica і багатьма іншими. Є постійним оглядачем найбільшого музичного конкурсу Eurovision Song Contest.

Дебютував в якості письменника з книгою «Історія (Не) відомого журналіста» - коротка проза, в якій зібрані цікаві, барвисті і анекдоти про роботу журналіста в сфері шоу-бізнесу, театру і кіно.
Автор постарався включити в неї найрізноманітніші ситуації, пов'язані зі своєю професійною діяльністю. Також він на особистому прикладі вирішив поділитися, як не варто робити і як правильно виходити з незручних положень до або під час запису інтерв'ю.
Показувати позитивні сторони своєї роботи - добре, а от показувати негативні сторони - це сміливо.

По закінченню заходу автограф-сесія з автором.

ВХІД ВІЛЬНИЙ.

Оставить комментарий

* Ваше имя
* E-mail скрыто
* Комментарий