Лідери продажів

Перша програма циклу «Місто каштанового щастя»

Перша програма циклу «Місто каштанового щастя»

Проект щасливих історій киян «Місто каштанового щастя» перейшов у телевізійний формат!

З ініціативи Департаменту суспільних комунікацій КМДА та видавництва «Саміт-Книга» спільно з Національною спілкою письменників України і порталом LuckyUkraine упродовж двох "карантинних" місяців ми збирали розповіді киян про щасливі випадки в їх житті. Було отримано понад 100 історій про київський театр і кіно, про спорт і літературу, про будинки і вулиці, але головне про унікальних людей, справжніх киян!

Завдяки підтримці студії Fabrika69 і ТРК "КИЇВ", а також Громадської ради у справах молоді, культури і спорту проект став не тільки видавничим, але й телевізійним.

11 червня відбулася перша програма циклу, присвячена київському театру і кіно!

Вечір пройшов за участі телеведучої Адріани Бурміцької, Народних артистів України Галини Яблонської, Лариси Кадочникової та Віктора Греся, директора "Укртелефільма", заслуженого діяча мистецтв Олега Бійми, професора журналістики Микити Василенка, директора музею Шолом Алейхема Ірини Клімової, першого головного редактора журналу Cosmopoliten Ukraine Марини Малікової та багато інших.

У кінці програми всі гості отримали в подарунок книгу "Секрети українського щастя, або Хюґе по-українськи" безпосередньо від її автора, письменниці Ірини Мацко.

Наступна зустріч проекту буде присвячена великим київським (українським) спортсменам.

Чекаємо вас і любимо!

Оставить комментарий

* Ваше имя
* E-mail скрыто
* Комментарий