Лідери продажів

Знижки

Відбувся Благодійний фестиваль здоров’я та жіночої краси «БЮСТ-ФЕСТ»

Відбувся Благодійний фестиваль здоров’я та жіночої краси «БЮСТ-ФЕСТ»

18 жовтня відбувся Благодійний фестиваль здоров’я та жіночої краси «БЮСТ-ФЕСТ», присвячений боротьбі з раковими захворюваннями молочних залоз, під організацією мецената та громадського діяча Владислава Трубіцина. Захід проходив за участю Національного інституту раку (в.о. директора Олександр Яцина),  Науково-дослідного інституту "Nano Sapiens" (директор Ігор Дідковський), ГО «Здоров’я жіночих грудей» (президент Павло Денищук), Фонду Девіда Лінча (керівник східно-європейського офісу Дмитро Овечкін), SHABSHAITECHNOLOGY і видавництва «САМІТ-КНИГА».

На фестивалі виступали безліч народних артистів України, акторів, письменників, дієтологів та громадських діячів (Лариса Кадочнікова, Галина Яблонська, Римма Зюбіна, Станіслав Сукненко, Ірина Ігнатенко, Юлія Трофимчук, Яна Нєтікова та інші).

Засновник науково-дослідного інституту «Nanosapiens» Ігор Дідковський презентував ультрасучасне обладнання для дослідження молочних залоз.

На сучасному маммо-графічному обладнанні було обстежено 56 жінок. Абсолютно здорові лише 10% з них, але, на щастя, запущених захворювань не було виявлено.

У рамках заходу була представлена книга відомого канадського письменника та доктора Жака Мартеля «Энциклопедия болезней и недугов, их причин и способов исцеления от А до Я» з online-участю автора.

Оставить комментарий

* Ваше имя
* E-mail скрыто
* Комментарий