Лідери продажів

Три недоліки і три переваги роману «Часи сновидінь» Мстислава Чернова

Три недоліки і три переваги роману «Часи сновидінь» Мстислава Чернова

Критик Юрій Володарський у рецензії для Yabl знайшов у романі Мстислава Чернова «Часи сновидінь» три незручності для українського читача й три переваги.

Незручності такі: роман вийшов російською мовою (замовити можна ТУТ), війна на Донбасі показана на неконтрольованих Україною територіях, роман здається складним і багатослівним. Щодо першої незручності відзначимо, що вже є у продажу переклад роману українською мовою (замовити можна ТУТ).

Переваги роману, вважає рецензент, у талановитій і різноплановій прозі, її справжності, і в перебуванні поза ідеологією.

«Більшість вітчизняних романів про війну на Донбасі скидаються на агітки, і це добре для пропаганди, але погано для літератури. «Часи сновидінь» позбавлені як авторських оціночних суджень, так і трансляції «правильних» поглядів устами героїв. Чернов — перш за все, гуманіст, в його прозі це проявляється не менше, ніж в фото з гарячих точок. При цьому запитання про політичну позицію автора може виникнути тільки у неуважного або упередженого читача; sapienti sat».

Повністю рецензію можна прочитати тут: https://yabl.ua/2020/10/13/vremya-snov-ukrainskij-donbass-v-debyutnom-romane-fotografa-mstislava-chernova

Оставить комментарий

* Ваше имя
* E-mail скрыто
* Комментарий