Лідери продажів

Стартував ІIІ Всеукраїнський конкурс студентської поезії «Зозулиця: Молодість. Любов. Весна»

Стартував ІIІ Всеукраїнський конкурс студентської поезії «Зозулиця: Молодість. Любов. Весна»

Хочеш «Нобелівку» з літератури? Тоді долучайся!

27 травня 2021 р. о 17:00 у Книжковому лабіринті «Моя книга», що на легендарному київському ринку «Петрівка», з нагоди Дня Києва відбудеться ІIІ Всеукраїнський конкурс студентської поезії «Зозулиця: Молодість. Любов. Весна».Видавництво «Саміт-книга», Студреспубліка та партнери конкурсу запрошують талановитих, молодих, прогресивних людей долучатися. Маєте, що сказати світу, пишете вірші? — До 25 травня подавайте заявки на участь.

З кожним роком конкурс набирає дедалі більшої популярності, до участі подають свої роботи ще більш молоді учасники, твори стають куди різноманітнішими, що говорить про неймовірний потенціал нашого студентства. ІIІ Всеукраїнський конкурс студентської поезії «Зозулиця: Молодість. Любов. Весна» — це прекрасний майданчик для вас і ваших друзів/подруг достойно презентувати свої авторські роботи. А визначить найкращих професійне журі в складі:

  •          Володимир Бульба — голова наглядової ради ГО «Громадської ради з питань культури та спорту України»;
  •          Павло Вікнянський— лідер республіканців України;
  •          Єля Дорофієвська — поет, прессекретар Національної спілки письменників України;
  •          Дмитро Дроздовський — головний редактор журналу «Всесвіт»;
  •          Сергій Куліда — письменник, головний редактор газети «Літературна Україна»;
  •          Олег Сербін — директор Наукової бібліотеки ім. М.Максимовича при КНУ ім. Тараса Шевченка;
  •          Кіра Снова — поетка, переможниця ІІ Всеукраїнського конкурсу студентської поезії "Зозулиця: Молодість. Любов. Весна";
  •          Іван Степурін — директор видавництва «Саміт-книга»;
  •          Владислав Трубіцин — президент БФ «Культурні новації».

Звісно, запрошуємо вас на саму подію із активною і драйвовою групою підтримки. Також на вас очікуватиме приємний бонус — запрошеними будуть відомі творчі особистості, які, при бажанні, зможуть запросити будь-якого/у конкурсанта/ку, незалежно від здобутого місця, виступити на своїх творчих вечорах чи інших заходах, долучитися до якихось спільних ініціатив.

Видавництво «Саміт-книга», як відомо, вже багато років підтримує молодих авторів/ок, допомагає їм видавати книги зі своїми творчими напрацюваннями. Метою проведення вже третього конкурсу є виявлення талановитих особистостей і надання їм можливості реалізації свого літературного потенціалу, формування і розвиток креативних здібностей, естетичного смаку студентської молоді. А молода та дуже інтелектуальна Студреспубліка є надійним і постійним партнером «Саміт-Книги».

Місце проведення — м. Київ, Книжковий ринок «Петрівка», 39-й ряд, Книжковий лабіринт «Моя книга» (станція метро «Почайна» («Петрівка»)).

Заявки подавати (стислу інформацію про себе та твори чи посилання на них) до 24:00 25 травня на e-пошту: office@studrespublika.com. Довідки: (044) 529 13 75.

Оставить комментарий

* Ваше имя
* E-mail скрыто
* Комментарий