Лідери продажів

За вікном кружляє білий, лапатий сніжок, з кожним днем все більше стає зимно і вже ось-ось відчувається аромат новорічних свят.

За вікном кружляє білий, лапатий сніжок, з кожним днем все більше стає зимно і вже ось-ось відчувається аромат новорічних свят.

Блискуча поетеса, переможниця численних "Боїв ліриків" Дар'я Саєд "окнижилася" збіркою вишуканих віршів під екзотичним заголовком "Міджнурі". Презентація новинки відбудеться 12 листопада о 19:30 у книжковому клубі "Буква" на Б. Хмельницького, 3б. 12045488_548702088628909_1407569294016270322_o   До книжки, назва якої з давньогрузинської перекладається як "закохана людина", увійшли вірші про кохання, внутрішній пошук, питання та відповіді в душі кожної людини. Шляхи самопізнання крізь призму тонкого і чуттєвої творчості. Сплеск емоцій, фарби вражень і потік ніжності. Поезія, котра змушує серце битися частіше, згадуючи, хто є я, і відкриваючи в собі нове бажання жити. У творчості немає і не може бути табу, як і в житті. Творчість не може рухатися заради споживача, вона народжується зсередини самого автора — з почуттів, переживань, видив, досвіду — як спроба розповісти, викрити, побачити більше або інакше. Мистецтво народжується, аби той, хто до нього дотикається, відкривав для себе щось нове. Це збірка віршів для людей в пошуку, тих, хто прямує шляхом саморозвитку й духовного вдосконалення. Чекаємо на Вас 12 листопада о 19:30 у книжковому клубі "Буква" на Б. Хмельницького, 3б :)

Оставить комментарий

* Ваше имя
* E-mail скрыто
* Комментарий