Щоб жити. Розуміючи Київ

Новый товар

Благодійна книга спогадів від найстаріших киян. Чесні та відверті ілюстровані історії про невідоме життя Києва ХХ століття.

Подробнее

115,00 грн.

Характеристики

Автор Л. Потищук, Е. Кам, А. Головнев и др.
Количество страниц 191
Издательство Саммит-Книга
Жанр Популярное издание
ISBN 978-617-7350-15-5

Описание

Про Київ написано чимало книг, але ця — незвичайна. Авторський колектив видання складається з двадцяти двох найстаріших киян, більшість з яких залишилися самотніми на схилі віку. «Щоб жити. Розуміючи Київ» — це збірка щирих історій з перших вуст про життя звичайних городян у різні періоди ХХ століття. Яким був побут киян, де гуляли мешканці, що полюбляли — автори книги згадують різноманітні деталі київського життя й місцевих звичаїв. 

 

Книга благодійна. Ініціаторами створення цього видання виступили компанія «Фармак» і Товариство Червоного Хреста Подільського району в місті Києві, тому всі кошти від продажу книги йдуть на підтримку самотніх стареньких киян. Однак це ще не все. Купуючи книгу, ви не тільки підтримуєте літніх людей матеріально, ви проявляєте увагу та інтерес до них самих, а значить, їхнє життя триває!

 

Отзывы

Оценка 
2016-04-14

Молекулярна історія Києва

50-80 роки були зовсім недавно, і ще багато людей у столиці пам'ятають Київ того часу. А молоді цей період не такий цікавий (що там, та радянщина), як період Київської Русі чи Української Народної Республіки.
Однак ця книга розвіває усі сумніви про те, що Київ радянського періоду був сірим і нудним. Історії людей, які власноруч відбудовували Хрещатик після війни, брали участь у відкритті Палацу спорту чи Палацу "Україна", заселяли Дарницю й Оболонь... Людей, які пам'ятають переправу на Дніпрі та старий Поділ... Це неймовірна, дуже тепла і зворушлива книжка, яка складається зі спогадів найстарших киян - така собі "молекулярна історія" Києва такого недавнього і такого далекого вже часу.

Оставьте свой отзыв!

Написать отзыв

Щоб жити. Розуміючи Київ

Щоб жити. Розуміючи Київ

Благодійна книга спогадів від найстаріших киян. Чесні та відверті ілюстровані історії про невідоме життя Києва ХХ століття.

Сопутствующие товары