Шановні друзі та колеги!
Понад 14 років наша компанія, що має безцінний досвід у сфері комплектування бібліотечних фондів, працює з бібліотеками та бібліотечними системами всіх рівнів як в Україні, так і за кордоном.
За Вашим запитом фахівці нашої компанії підготують список видань, відповідно Вашій тематиці та напрямків, що Вас цікавлять, проінформують співробітників Вашої бібліотеки про всі новинки української та іноземних книжкових ринків. Асортимент нашої компанії містить більше 180000 найменувань і є найбільш повним і систематизованим в країні.
Ви можете отримати наш електронний каталог за наступною електронною адресою: n.lubina@ukr.net
 

 Своїх постійних клієнтів ТОВ "Видавничо-торгівельна компанія" Самміт-Книга "систематично забезпечує безкоштовною літературою в рамках національних і міжнародних книжкових проектів, учасником яких є. Зокрема,« Самміт-Книга »виступає партнером з постачання книг в рамках програм Міжнародного Фонду Сороса, Фонду «Матра» (Нідерланди), Фонду Білла і Мелінди Гейтс, Ради Міжнародних Наукових Досліджень та Обмінів (IREX), Фонду «АнтиСНІД», Української бібліотечної асоціації, посольств зарубіжних держав, інших громадських і державних організацій.
 
З питань комплектування бібліотечних фондів, постачання бібліотечного обладнання, співпраці у сфері видавничих проектів, будь ласка, звертайтеся в будь-який зручний для Вас час до керівника бібліотечного відділу ДПООО "Видавничо-торгова компанія" Самміт-Книга ": n.lubina@ukr.net