Развитие цивилизаций и технологии происхождения видов Збільшити для перегляду

Развитие цивилизаций и технологии происхождения видов

Новий товар

Книга розрахована на широке коло читачів різних спеціальностей. Концептуально вона важлива для людей, які не поділяють положення еволюційної теорії та існуючі релігійні уявлення.

Детальніше

360,00 грн.

Add to wishlist

Характеристики

Автор Вадим Корпачев
Кількість сторінок 780
Палітурка тверда
Видавництво "Книга-плюс"
Жанр есе
ISBN 978-966-460-113-6
Рік 2019

Інформація

Походження життя на Землі є основним світоглядним поняттям. В даний час її виникнення і розвиток трактується виходячи з положень наукової еволюційної теорії або релігійно-міфічних уявлень. У той же час, еволюційна теорія не може переконливо пояснити багато подій, які відбувалися і спостерігаються в природі. Дані про складність генетичного програмування життєвих процесів і багато фактів в біології і палеонтології викликають сумнів в можливості мимовільного виникнення білкових організмів в ході еволюційних перетворень. Вони свідчать про те, що розвиток білкового життя відбувався в напрямку планованого вдосконалення шляхом реалізації складної технології, що вимагає конкретних наукових знань. Тому виникла необхідність сформулювати нову технологічну концепцію походження життя на Землі, яка і обґрунтована в книзі. У ній систематизовані численні відомі факти, які інтерпретуються як результат технологічних розробок високорозвиненої цивілізації. Викладені погляди мають більше підстав на існування, ніж еволюційна теорія і біблійні уявлення про божественне створення світу. Ідеологічною проблемою є те, що в свідомості суспільства все уявлення про створення життя відносять до релігійних і використовуються богословами. Книга спрямована на подолання бар'єру такого несприйняття.
Проведений аналіз дає можливість читачеві розібратися в яких випадках зустрічаються випадкові події, а в яких - закономірна цілеспрямована розумна діяльність, результатом якої на Землі є створення білкових самовідтворюючих організмів, запрограмованих виконувати роботу, необхідну для забезпечення потреб творців. Наводяться роздуми про можливу матеріальну природу носіїв високорозвиненої розуму.
На думку автора, людина не є пасивним спостерігачем випадкових еволюційних змін в природі, а має своє призначення в штучно створеній системі енергетичного забезпечення Землі разом з іншими білковими організмами. Якщо білковий світ, включаючи людину, створений з певною метою, то людство повинно не порушувати її здійснення і слідувати своєму призначенню. Новий світогляд має внести зміни в основні сфери діяльності людства: в науці, політиці, релігії і індивідуального життя людини.


https://nlu.org.ua/event.php?id=1386

Відгуки

Написати відгук

Развитие цивилизаций и технологии происхождения видов

Развитие цивилизаций и технологии происхождения видов

Книга розрахована на широке коло читачів різних спеціальностей. Концептуально вона важлива для людей, які не поділяють положення еволюційної теорії та існуючі релігійні уявлення.