Новий Падаючи вгору Збільшити для перегляду

Падаючи вгору

Новий товар

Твір написаний на основі реальної історії української трудової мігрантки Надії Грушицької, яка зуміла в Польщі успішно організувати бізнес, а, зазнавши економічного удару внаслідок пандемії коронавірусу, — не здатися й відкрити радість у тому, що дає життя, помічати щастя в будь-яких буденних миттєвостях. Книга буде цікавою кожному, хто шукає баланс між роботою, родиною та особистими бажаннями, а також потребує позитивного досвіду в подоланні життєвих труднощів. 

Детальніше

210,00 грн.

Add to wishlist

Характеристики

Автор Оксана Щирба
Кількість сторінок 156
Палітурка твердый
Видавництво Саммит-Книга
Жанр литературно-художественное издание
ISBN 978-966-986-292-1

Інформація

Це історія про непростий шлях професійного та особистісного становлення в умовах сучасного світу. На місці головної героїні можна уявити багатьох молодих українців, які, попри всі труднощі, прагнуть самотужки побудувати кар’єру і при цьому— не втратити себе, стосунки з близькими людьми й відчуття справжнього. Твір написаний на основі реальної історії української трудової мігрантки Надії Грушицької, яка зуміла в Польщі успішно організувати бізнес, а, зазнавши економічного удару внаслідок пандемії коронавірусу, — не здатися й відкрити радість у тому, що дає життя, помічати щастя в будь-яких буденних миттєвостях. Книга буде цікавою кожному, хто шукає баланс між роботою, родиною та особистими бажаннями, а також потребує позитивного досвіду в подоланні життєвих труднощів.

Відгуки

Клас 
2021-02-20

Хочу продовження

Читала книгу і плакала.
Відчувала кожен рядок написаний автором. Оксаночко, дякую за таку чудову життєві історію. Неодмінно чекатиму на другу частину.

Клас 
2021-02-20

Книга,котра змушує задуматися

Прочитала уже 3 рази, знову і знову знаходжу для себе нові моменти, фрази,котрі підкреслюю.
Давно не читала так легкої і водночас життєві книги.
У книзі видно кілька сюжетів різних людей. І тільки прочитавши кілька разів я це чітко змогла зрозуміти. Автор так вдало передав емоції своїх героїв, їхні емоції та переживання. Деякі частини, якби описують моє життя.
Дякую і чекаю на продовження книги.

Клас 
2021-02-20

Багато життєвих інсайтів

Дякую за думки та інсайти,котрі описанні у книзі. Надзвичайно красивий стиль написання.

Клас 
2021-02-17

Це просто вражаюче

Завдяки словам та настановам Надії, я рухаюсь вперед тільки з позитивними емоціями, адже вона мене вчила завжди посміхатись, незважаючи на життєві проблеми!

Клас 
2021-02-17

Цікава і унікальна

В житті мені довелося співпрацювати з Надією. Хочу сказати,що вона цікава і унікальна особистість. Багатьом допомагає,підтримує і зокрема мені.
Дякую,що Ви своїм прикладом надихаєте інших!

Клас 
2021-02-12

Хочу продовження

Дуже круто

Клас 
2021-02-11

Відчула кожною клітиною свого тіла

«Падаючи вгору» - повість, яку відчула кожною клітиною свого тіла і душі.
Тема еміграції мені особисто дуже знайома, близька та зрозуміла. Відтак,
завжди мала спрагу до історій досвіду інших, адже кожен – унікальний. Єдиного
рецепту адаптуватись та влаштувати життя у новій країні – немає. У кожного
свої злети, падіння, свій шлях тернистий, але одночасно дуже цікавий. На цьому
шляху є мільйон перехресть, де можна легко зневіритись та втратити віру у
людей, але й одночасно знайти у собі сили долати труднощі, ставати кращим у
тому, що робиш.
І ця книга як раз про останнє. Я давно не читала таких легких, життєвих,
теплих, щирих та мотивуючих рядків про життя. Життя звичайної дівчинки, яка в
останніх сторінках книги перетворюється на справжню жінку – мудру, розсудну,
виважену і головне – надихаючою! Ця історія про начебто, на перший погляд,
банальні речі: життя та люди можуть ламати, вносити свої корективи, є речі, на
котрі не маєш впливу і що ж робити? Але ж ні. Так, все це може нищити, але чи
вдасться, якщо ти цього НЕ хочеш? Якщо ти вибираєш сторону добра і
людяності? Цінності головної героїні мені дуже близькі, тому й не дивно, що
кожне наступне падіння робило її тільки сильнішою та мудрішою. Кожна
наступна образа тільки загартовувала характер. Ось так, якщо вже падати, то
Надія обирала вверх.
Це книга про право вибору, правильного вибору. Це розкішна промоція
того, про що ми забули і чого у цьому матеріальному божевільному світі стає
все менше – людськості, порядності, доброти, тепла та розуміння на
найважливішому рівні – міжлюдському.
Примітно, що це не вигадка романтичної авторки, яка вірить у
єдинорожців, а справжня історія зі справжнього життя, яке ось тут – поряд.
Однозначно варта Вашої уваги повість, після прочитання котрої Ви відчуєте, як
тепло та віра в людей поселяться у Вашому серці.

Оксана Денисюк, журналістка

Клас 
2021-02-11

ПОТРЕБА ПРОДОВЖЕННЯ

Це не дивно, скоріш закономірно, що кожен бачить те, що намагається бачити, й оцінює в міру власних інтелектуальних потуг. Насамперед хочу сказати про назву. Ідея просто геніальна. Саме така антиномічність вдало розкриває суть життєвого шляху нашої героїні: кожна невдача, перешкода чи падіння спонукає, мотивує її до боротьби і піднімає все вище до успіху. Заперечую, м'яко кажучи, незрозумілу позицію п.Олексія, що, крім Надії, є про кого писати. Можливо, він мав на увазі себе. Чому це вона не гідна? Навпаки, на прикладі її життя ми спостерігаємо, як нелегко молодій людині в нинішній Україні перед лицем глобальних, соціальних, фінансових, моральних, психологічних викликів-проблем і як, хоч і непросто, проте можна з ними справитись, залишаючись хорошою людиною.
‌Проте не покидає думка про певну недовершеність історії. Було би доречно більш акцентувати на ролі батьків у становленні характеру Надії, на її глибшому психологічному портреті й аналізі причин внутрішнього компромісу, що не дозволяє пізнати всієї повноти щастя. Вважаю, що це взагалі чудова тема для художнього фільму

Клас 
2021-02-11

Треба продовження

Це не дивно, скоріш закономірно, що кожен бачить те, що намагається бачити, й оцінює в міру власних інтелектуальних потуг. Насамперед хочу сказати по назву. Ідея просто геніальна. Саме така антиномічність вдало розкриває суть життєвого шляху нашої героїні: нерідко падаючи, вона не здається, а бореться і кожного разу здіймається все вище. Заперечую незрозумілу позицію п.Олексія про те, що, крім Надії, є про кого писати. Можливо, він мав на увазі себе. Чому це вона не гідна? Навпаки, на прикладі її життя ми спостерігаємо, як нелегко молодій людині в нинішній Україні перед лицем глобальних, соціальних, фінансових, моральних, психологічних викликів-проблем і як, хоч і непросто, проте можна з ними справитись, залишаючись хорошою людиною.
Проте не залишає думка про певну недовершеність, яку може виправити художній фільм на основі даної книжки. Було б цікаво, актуально і правдиво.

Клас 
2021-02-10

Моя п'ятірочка

О, бачу тут гарячу дискусію. Не втрималася. Поняття успіху дуже суб'єктивне. Успішною можна назвати і вчительку, яка вміло навчає дітей,і продавчиню, яка щодня привітно ставиться до покупців. Так само і щодо головної героїні. Я бентежно переживала за неї протягом усього твору. Вона не просто успішна, вона приклад тисячі трудових мігрантів, яким так нелегко на чужині. які сумують за Україною, люблять її, намагаються відшукати своє місце під сонцем.
книга читається дуже легко. Ставлю 5+! І за сам сюжет, і за задум. Так, є речі, які вигадані авторкою (це одразу помітно) - не з життя героїні, але вони так майстерно вбудовані в загальне тло твору, що не захоплюватися неможливо.

Клас 
2021-02-10

Неодзначність....

Тетяно, і так зрозуміло, що ви захисниця героїні. Ваше право. Але, ради бога, я лише висловив свою думку. І я, правда. не вважаю цю Надію на стільки відомою, щоб про неї писати. Ну захотіла дівчинка пропіартися. Будь ласка... Але...
Чого вона досягнула? Відкрила нещасну школу англійської мови? Скільки таких шкіл в Польщі, в Україні, в усьому світі? Що такого незвичного вона зробила? Може, винайшла ліки від онкології? А може, благодійністю займається?.. Втратила усе і відкрила салон краси...Ну і? Втомився вже від тих дівиць, які відкривають одні салони...А де незвичайні ідеї, які досі ще ніхто не реалізував?..
Знову таки: не мав на меті нікого образити. Просто висловив свою думку.
Надії побажав би зняти зірку з голови, бо може натерти. А авторці не писати про таких "успішних" бізнесвумен. Певен,у неї безліч своїх значно кращих ідей.

Клас 
2021-02-08

Цікаво та корисно)

Дуже дякую автору та головній героїні за реалізацію даного твору! Прочитав залюбки та знайшов для себе багато корисної інформації. Окрема подяка за чудовий стиль написання!

Клас 
2021-02-08

гарно

Шановний Олексію, де ви тут бачите піар? Це художня книжка, написана на основі реальної історії, з авторським вимислом та домислом. І хто ж Вам винен, що Ви не вмієте шукати інформацію в Інтернеті? Введіть в пошуку Надія Грушицька і знайдете багато інформації. На прикладі однієї особи авторка вдало показала тисячі трудових мігрантів та їх нелегкий шлях. Але ви побачили тільки одну особу.
Жаль.

Клас 
2021-02-08

Сподобалось

Легко, витончено, повчально. Книга сподобалася. Перечитую вдруге і виписую для себе цитати. Мені сподобалось.

Клас 
2021-02-08

Неоднозначно...

Неодзнозначні враження після прочитання. Книга цікава, гарний виклад. Але більше мені це нагадало піар-проєкт нікому не відомої Надії з Польщі, яка позиціонує себе як відома бізнесвумен. Нічого про її досягнення в інтернеті не знайшов. Кому вона там відома? Для мене, шанувальника сучасної української літератури, стало ведиким подивом, що така талановита авторка як Оксана Щирба стала писати про цю персону. Невже в Україні більше ні про кого писати?..Чи, може, я чогось не знаю?.. Якщо все, що написано у книзі правда, то ця Надя тільки те й робила, що крутила чоловікам голову, а сама корчила з себе суцільну невинність. Я вже з ліку згубився, скільки тих чоловіків у неї було (так, ніхто з нас не без гріха, але ж нащо про це розповідати всьому світові?). От мені, скажімо, це було не зовсім цікаво. А от історії про маму, про хліб з дитинства, про безхатченка, де немає цих Надіних бойфрендів і її незрозумілої поведінки щодо них, дуже мені припали до душі.
Тому ставлю зірочки тільки самій авторці, бо в захваті від її "Ілюзії великого міста". Надіюся, письменниці не забракне розуму більше не писати про таких Грушицьких. Бо таких книг я точно не не купуватиму. Надіюся, нікого не образив.

Клас 
2021-02-08

Це просто ВАУ!

Якщо ви розчарувалися у житті, у вас депресія, або ви просто в пошуку себе, то ця книга однозначно допоможе вам знайти відповіді на багато запитань і стане відмінним порадником. ДО того ж вона написана на основі реальної історії, тому читається ще з більшим захватом, адже розумієш, що все це не вигадка, а реальні переживання, реальнйи шлях. Написана красивою мовою - хоча по-іншому Оксана Щирба писати не вміє. Люблю її книги за барвисту багату українську мову. Дякую авторці за легкість і неймовірні емоції, які я пережила.

Клас 
2021-02-08

Як бальзам на душу

Це вже третя книжка цієї авторки. Дві попередні кардинально інші, але не менш цікаві. Падаючи вгору - книга, яка читається на одному диханні, за один вечір, бо відкласти її на інший день неможливо. Читала і наче про себе. На стільки реалістично та цікаво. Дуже багато порад винесла для себе. Однозначно ця книга вартує уваги.

Напишіть ваш відгук!

Написати відгук

Падаючи вгору

Падаючи вгору

Твір написаний на основі реальної історії української трудової мігрантки Надії Грушицької, яка зуміла в Польщі успішно організувати бізнес, а, зазнавши економічного удару внаслідок пандемії коронавірусу, — не здатися й відкрити радість у тому, що дає життя, помічати щастя в будь-яких буденних миттєвостях. Книга буде цікавою кожному, хто шукає баланс між роботою, родиною та особистими бажаннями, а також потребує позитивного досвіду в подоланні життєвих труднощів. 

Супутні товари