Лідери продажів

Презентація проекту «Книгині – 2017» від «Самміт-Книга»

Презентація проекту «Книгині – 2017» від «Самміт-Книга»

16 січня в готелі «Воздвиженський» відбулася презентація проекту «Книгині – 2017», спрямованого на популяризацію жіночої літературної творчості в Україні. Девізом вечора був перифраз від директора видавництва «Самміт-Книга» Івана Степуріна: «у письменника все має бути прекрасним», а Марина Кінах наголосила на важливості проекту.

У сукнях від бренду Vozianov кращі молоді письменниці країни взяли участь у фотосесії для настінного календаря, яка проходила в інтер'єрах літературних музеїв Києва з метою підтримки музейної справи в Україні.

Учасниці проекту – дванадцять яскравих представниць сучасної української літератури: Наташа Горбаль, Оксана Шпортько, Ельга Міра, Ганна Демидова, Наталія Ковалко, Антоніна Спірідончева, Ірина Говоруха, Ганна Онищенко, Катерина Власюк, Марія Міняйло, Юлія Савостіна, Ганна Богинська.

За сприяння громадського діяча і телеведучої Марини Кінах проект знайшов продовження у надзвичайно красивому "літературному дефіле" за участі письменниць і чудових гостей: директорів київських музеїв, керівників журналів і газет, журналістів, артистів, громадських діячів.

Вечір пройшов у супроводі чудової музики і поезії у виконанні соліста Національної оперети України, засл.арт.України Ігоря Левенця, поета Андрія Пермякова та лауреата міжнародних конкурсів Яни Сінкевич. Гостями показу були директори київських музеїв, редактора журналів і газет, відомі журналісти, артисти, громадські діячі.


Учасниці проекту висловили подяку видавництву «Самміт-Книга», дизайнеру Федору Возіанову, клініці «АНА-КОСМО: мистецтво - це ти», а організатори пообіцяли, що календар - це лише початок великого проекту.

Оставить комментарий

* Ваше имя
* E-mail скрыто
* Комментарий