Лідери продажів

Перший Міжнародний фестиваль письменників-перекладачів «КочурФест»

Перший Міжнародний фестиваль письменників-перекладачів «КочурФест»


Дорогі друзі!

Раді запросити Вас до участі в заходах фестивалю «Кочур-ФЕСТ», в яких візьмуть участь провідні світові письменники і перекладачі. Метою фестивалю є популяризація української літератури в світі, зміцнення міжнародних творчих зв'язків і обмін досвідом вітчизняних письменників-перекладачів з іноземними колегами.

 

 

10 жовтня 2019


11.00 – Інтерв'ю Ніколь Лоран-Катріс (Франція) та Лаури Ґаравальї (Італія) на каналі «Інформатор»( ARENACITY)


12.00 –  Зустріч Ніколь Лоран-Катріс (Франція) та Лаури Ґаравальї (Італія) з молодими українськими перекладачами та письменниками. (Майстер-клас). Музей Шолом Алейхема. Київ, вул. Велика Васильківська, 5А.

 

16.00 – Публічна лекція «Сучасні українсько-романські культурні взаємини: вчора, сьогодні завтра» за участю відомих європейських письменниць-перекладачок Ніколь Лоран-Катріс (Франція) і Лаури Ґаравальї (Італія), чільних представників української романістики та письменства. Інститут філології КНУ ім. Т.Шевченка, бул.Шевченка 14, Конференц-зала, ауд.63.

 

11 жовтня 2019

 

10.00 – Прес-конференція «Поширення української літератури за кордоном: виклики і перспективи», за участю чільних зарубіжних і українських письменників, громадських  і культурних діячів. Укрінформ, вул. Богдана Хмельницького 8/16.

 

17.00 – «Хай слово мовлене інакше, та суть в нім наша зостається...» Творчий вечір і презентації книжок зарубіжних письменників із Європейської академії наук, мистецтв і літератури Н.Лоран-Катріс, Л.Ґаравальї і М.Джуричковича, а також видання про Ірпінь у зарубіжних перекладах. Національна спілка письменників України, вул. Банкова, 2, Конференц-зала.

 

12 жовтня  2019

 

11.00 – Міжнародний круглий стіл «Ірпінь на культурній мапі світу: минуле, сучасне, майбутнє» за участю чільних зарубіжних і українських письменників, громадських  і культурних діячів. Ірпінська міська рада, вул. Шевченка 2А.

 

15.00 – «Повернення Ірпеня»: Презентація видань зарубіжних письменників із Європейської академії наук, мистецтв і літератури Н.Лоран-Катріс, Л.Ґаравальї і М.Джуричковича та видання про Ірпінь у зарубіжних перекладах. Ірпінь, Ірпінська міська центральна бібліотека, вул. Шевченка 3А.

 

13 жовтня 2019

11.00 – «Чингіз Айтматов. Спогоди. Останній письменник імперії » Представлення спеціального гостя-країни Фестивалю – Киргизстану за участю Посла Киргизстану. Ірпінь, Ірпінська міська центральна бібліотека, вул. Шевченка 3А.

 

12.00 – Зустріч із сербським письменником Милутином Джуричковичем з нагоди виходу збірки оповідань «Як виростають близнюки» з юними читачами Ірпеня. Ірпінська міська центральна бібліотека, вул. Шевченка 3А.

13-00 – Зустріч українських письменників ( Єлізавета Мельниченко, Ольга Гуркіна, Стас Бондаренко, Ганна Гороженко, Леся Мудрак, Оксана Щірба, Анна Павлик,Оксана Шпортько, Ірина Мацко )

 

16.00 – «На гостину до Григорія Кочура». Відвідування Музею ім. Г.Кочура, Ірпінь, вул. Г.Кочура, 12.

 

17.00 – «Останній вечір неліта». Вечір зарубіжної й української поезії за участю гостей фестивалю Ніколь Лоран-Катріс і Лаури Ґаравальї та чільних українських письменників. Ірпінь, ресторан «Гости».

 

Контакти для акредитації: 0634458810

Здійснюємо доставку наших гостей в Ірпінь

 

Оставить комментарий

* Ваше имя
* E-mail скрыто
* Комментарий