Ілюзії великого міста Увеличить

Ілюзії великого міста

Новый товар

Истории двух разных людей? .. Что разделит их жизнь на до и после? .. В конце концов, одолеют герои этого захватывающего романа психологические и физические барьеры, что до сих пор существуют в нашем обществе?

Подробнее

105,00 грн.

Характеристики

Автор Оксана Щирба
Количество страниц 272
Переплет твердый
Издательство Саммит Книга
Жанр литературно-художественное
ISBN 978-617-7672-91-2
Год 2018

Описание

Нвер - типичный мажор, представитель золотой молодежи, проживает в роскошном загородном доме, ведет бурную и беззаботную жизнь, где приоритетными секс, алкоголь и наркотики. В то же время он ненавидит всех, кто принадлежит к другим социальным слоям.
Назар - парень, чья жизнь проходит в старой хрущевке, еще и в инвалидной коляске. Однако он работает, учится, помогает другим.
Что объеденит истории этих двух разных людей? .. Что разделит их жизнь на до и после? .. В конце концов, одолеют герои этого захватывающего романа психологические и физические барьеры, до сих пор существуют в нашем обществе?

Отзывы

Оценка 
2021-02-08

Для глибоких роздумів

Якщо ви скучили за роздумами і глибоким філософським текстом, то ця книга вам припаде до смаку. Захопив не лише дуже динамічний сюжет (а що ж там далі? -ставила собі це питання на кожній сторінці), а й проблематика твору, підняття вкрай важливих тем сьогодення. Ця книга перевернула моє уявлення про проблему людей з інвалідністю, і взагалі я багато чого переосмислила. Подекуди читалося важко, авторка любить пороздумувати над вічними темами...але одразу ж після цього занурює у неймовірні гострі сюжетні лінії. Окремо дуже сподобалися вплетені в книжку елементи містики. До останньої сторінки ця лінія тримала мене в напрузі, щоб зрозуміти, ким же насправді є примара. Дуже глибока книжка....Вражена....

Оценка 
2020-04-30

Без слів!!!!!!

за цим романом треба зняти фільм. На стільки стрімкий, неочікуваний сюжет, що я не могла відірватися від книжки. Оце ж усе закручено. Напруга тримається до останніх рядків. Хочу продовження

Оценка 
2019-09-04

Позитив

Книга читається дуже легко. Цікаво. Інтригу відчував на кожній сторінці. А що ж буде далі? Позитивно вражений.

Оценка 
2019-05-19

де?

в якому місті відбувається дія роману?

Оценка 
2019-04-04

Чудова книга

Вперше читала книгу цього автора, прочитала її за два дні. Розвиток сюжету стрімкий та неймовірно цікавий. В романі купа нових слів і це робить його більш захопливим. Обов'язково прочитайте цю книгу.

Оценка 
2019-03-29

Моя улюблена книга!!!

Рідко пишу відгуки,але тут не змогла втриматися. Бо взялася вдруге перечитувати. Це неймовірний роман, з яким ти забудеш про реальність. Сюжетна лінія так захоплює, що важко відірватися та переключитися на щось інше. Мова - це взагалі окрема тема. Беруся читати вдруге і деякі слова та образи виписую окремо. Неймовірно, що Оксана Щирба так збагачує мову сучасної літератури. Цей роман вартий найвищих оцінок та нагород!
П. С. Яскрава обкладинка,папір,закладка та ще й листівка з цитатами - це все на додачу створює неймовірний емоційний ефект, бо книжка дійсно якісно і добротно оформлена.

Оценка 
2019-02-25

Гарно!

Ця книга мені припала більше до смаку, ніж "Стежка в долонях". Читав, як пив смачний коктейль. Поки не допив- не міг заспокоїтися. Мій висновок такий: книжку треба прочитати.тим паче, вона про сучасне життя молоді, стосунки в родині та справжнє кохання.Образ містичної потвори тримав напругу до самого кінця.

Оценка 
2019-02-21

Книга чудова

Книга просто чудова. Написана колоритною українською мовою з діалектом Тернопільщини. Читається на одному диханні. Попереду інтрига, щось цікаве та непередбачуване....але закінчення книги, таки вразило...

Оценка 
2019-02-13

Я в захваті!

Неймовірна захоплива книга. Дякую автору за зигзаг сюжетних ліній, тематику та барвисту мову!

Оценка 
2019-01-07

Рекомендую!

Читав першу книгу авторки "Стежка в долонях". Роман "Ілюзії великого міста"- це однозначно щось інше. Найбільше вразив сам сюжет: авторка постійно тримає інтригу. Читається як справжній екшн, бо щоразу цікаво: а що ж буле далі?Мова роману надзвичайна: барвиста,насичена цікавими художніми образами. Єдине, що не сподобалося, так це безліч нових слів (хоча до них і було пояснення,але мене це трохи відволікало).

Оценка 
2018-12-21

Я в захваті!

Два дні я засиджувалася до 4 ранку, бо не могла відірватися від книжки. Сюжет так стрімко розвивається і неочікувано. А ще ці цікаві нові слова, порівняння! Так приємно, що авторка піднімає таке важливе соціальне питання в романі. І хочу продовження, другої частини!

Оценка 
2018-12-20

Цікаво!)

Спочатку мені книга не особливо йшла, навіть на декілька днів відклала, а потім я так захопилася, що відразу за вечір і проковтнула))
Насправді дуже люблю такі контрасти, навіть якщо вони якоюсь мірою і шаблонні, типу мажор - і бідняк-інвалід, але це вічна тема і такі протиставлення матимуть сенс завжди, якщо, звісно, не настане комунізм, ахах)
Насправді мені було дуже цікаво спостерігати за характерами хлопців і їх психологічним розвитком протягом роману. Сподобалось.

Оставьте свой отзыв!

Написать отзыв

Ілюзії великого міста

Ілюзії великого міста

Истории двух разных людей? .. Что разделит их жизнь на до и после? .. В конце концов, одолеют герои этого захватывающего романа психологические и физические барьеры, что до сих пор существуют в нашем обществе?